Рівне Медіа
Словацького 4-6, 320 Рiвненська область, Рiвне
+380988858579 rivne.media@gmail.com

Викладач рівненького вишу відсвяткував 80-річний ювілей

12 березня свій 80-річний ювілей відзначав професор, засновник та завідувач кафедри трудових ресурсів і підприємництва НУВГП (до 2014 року) Гуменюк Віталій Якович. За цієї нагоди у виші його привітали. 

"Шановний Віталій Якович, прийміть слова глибокої шани та поваги. Весь Ваш життєвий шлях є прикладом сумлінного, професійного та мудрого відношення до роботи, науки та оточуючих людей. Ваш досвід та значний науковий доробок і сьогодні слугують орієнтиром для нових поколінь вчених-економістів.

Бажаємо Вам міцного здоровя, життєвих сил, родинного затишку та Божого благословіння на довгі роки".

Читати також

06.12.2021 У Рівному на новому кільці Макарова-Дубенська кришиться асфальт

У Рівному на перехресті Макарова-Дубенська, яке нещодавно відкрили для руху транспорту, вже з'явились перші вибоїни. За словами директора з будівництва Миколи Яворського, на асфальті зафіксували викришування вехнього шару асфальту. "Ми самі не можемо зараз на даний момент сказати в чому ця причина і від чого вони появились. Бо в тому місці є, а в тому немає. Весь один асфальт, ми ложили за день. Скрізь все нормально, а в двох місцях появились оці викришування. Ми сьогодні на основі битої емульсії висушили дріб'язок щебеневий, і думаємо що ми сьогодні ці пошкодження усунемо," - каже Микола Яворський.