Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

Виклав відео про вчительку в Інстаграм: через витівки сина матір викликали в суд на Рівненщині

Фото з відкритих джерел, ілюстративне фото.

Матір учня Вичівського ліцею Вараського району викликали до суду за витівки сина. Хлопчина вчиняв булінг стосовно вчительки - писав образливі слова у її адресу в мережі "Інстаграм". Внаслідок цього могла бути заподіяна шкода психічному або фізичному здоров`ю потерпілої. Справу розглядали в суді в Зарічному.

Дії матері кваліфіковано за ч. 3 ст. 173-4 КУпАП, а у випадку, якщо воно вчинене малолітніми або неповнолітніми особами віком від чотирнадцяти до шістнадцяти років, тягне за собою накладення штрафу на батьків або осіб, які їх замінюють.

У судовому засіданні мати хлопця вину у вчиненому правопорушенні визнала частково. Вона пояснила, що в той час коли її син їв у класі, зайшла вчителька. Вона спізнилася на урок і почала кричати на нього та змусила викинути продукти харчування. У результаті чого між ними виник словесний конфлікт. Пізніше вона дізналася, що її син опублікував в мережі «Інстаграм» відео відносно цієї вчительки.

Мати повідомила, що син вибачився перед вчителькою.

До адміністративної відповідальності матір не притягнули, так як закінчився термін для накладення адміністративного стягнення.

Раніше ми писали: Ображав вчителів та однокласників: за витівки школяра на Рівненщині судили його батька.

Читати також

09.08.2022 У Рівному замінюють застарілі системи оповіщення про повітряну тривогу

"Її обладнання морально застаріле. Запасні частини вже не виготовляються. Обслуговування потребує значних фінансових та людських ресурсів. Тому обласна військова адміністрація поступово замінює обладнання на новітнє цифрове", - повідомив голова Рівненської ОВА Віталій Коваль. Також в області в обох системах є 73 електросирени та 121 гучномовець. Враховуючи постійну загрозу ракетних ударів, до оновлення систем сповіщення також залучили тергромади області до встановлення систем сповіщення "Вуличне радіо". П’ять таких пристроїв вже запустили у населених пунктах Гощанської ТГ. Ще у 25 громадах тривають роботи з облаштування.