Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

Віктор Шакирзян спільно з волонтерами передав чергове авто для ЗСУ

Волонтери громадської організації “Рівне Разом” продовжують підтримувати Збройні Сили України. Цього разу вкотре передали на передову необхідне для українських військових авто, яке у суботу, 26 серпня  уже поїхало на схід нашої держави, у місто Слов'янськ.

“Продовжуємо підтримувати Збройні Сили України. Це авто нещодавно привезли з лінії фронту, після ворожого обстрілу автомобіль був повністю виведений з ладу, але оскільки він неодноразово допомагав українським Героям при виконанні бойових завдань, рятував їм життя, наші бійці вирішили не списувати авто натомість, попросили його відремонтувати. Силами волонтерів Громадської організації "Рівне Разом" завдання наших військових було виконано. Авто повертається на фронт. Готуємо до передачі військовим ще кілька автомобілів, в тому числі, і карети швидкої допомоги, які допоможуть зберегти життя наших бійців”.

За словами волонтера громадської організації “Рівне Разом” Катерини Марчук, наразі очікують на ще одне авто з передової. Авто так само спільними зусиллями волонтерів буде відремонтовано та відправлено на фронт для українських захисників.

“Невдовзі у Рівне привезуть з передової іще одне авто. Його так само спільними зусиллями наших волонтерів буде відремонтовано та відправлено на фронт для українських захисників. Тиждень тому ми передали ще один автомобіль для стрілецького батальйону, придбаний за кошти небайдужих рівнян під час зборів та благодійних концертів, які ми організовували напередодні.  Приємно, що наші українські воїни відчувають нашу підтримку, дякують нам. Ми будемо продовжувати їм допомагати, рухатися пліч-о-пліч, разом вести боротьбу з ворогом аби якнайшвидше наблизити нашу перемогу”, - зазначає Катерина Марчук.

Нині волонтери готують до передачі військовим ще кілька автомобілів, в тому числі, і карети "швидкої" допомоги, які допоможуть зберегти життя наших бійців.

Читати також

25.09.2023 У Рівному реконструюють виставковий павільйон біля пам`ятника Несвицькій

Члени ради проголосували за подальше розроблення передпроектнї пропозиції з наступними умовами: Реконструкцію здійснювати в межах існуючих приміщень; Отримати згідно з законодавством, згоду на реконструкцію від співвласників будівель та приміщень щодо яких існуючий павільйон є зблокованим; Інфраструктуру доступності (пандус, маркування) передбачити відповідно до озвучених пропозицій – без втручання в клумби з озелененням. Шляхом облаштування пандусів паралельно боковим терасам та/або з розміщенням їх в межах існуючих сходових маршів, з демонтажем огородження що перешкоджає руху. Тактильні та інформаційні елементи навігації проектувати білого, а не жовтого кольору.