На Волині судили молодика, який вчинив смертельну аварію.
Пhо це пише ZAXID.NET
Відомо, що інцидент трапився мунулого року. Тоді, ще неповнолітній мешканець Волині, сів за кермо Skoda Octavia п'яний та злетів у кювет. Автівку від удару перекинуло.
Внаслідок аварії один з пасажирів загинув на місці, а інший – помер у реанімації Ковельського МТМО, а ще троє пасажирів отримали травми різного ступеня важкості.
Мати одного із загиблих юнаків, розповіла у суді про те, що хоча винуватець під домашнім арештом, проте веде веселий спосіб життя.
«Він з хлопцем пішли взяли машину, яку тато купив, але не оформив, після чого повернулися до хлопців. Тато сказав, навіщо ви взяли машину і дав йому по шиї. Проте він хотів підвести хлопців на блокпост. По дорозі начало кидати машину і трапилось ДТП. Водійського посвідчення він не отримував, але навчався в автошколі. У скоєному розкаюється, не хотів, щоб так сталося», – цитують пояснення юнака у вироку Ковельського суду.
Відомо також, що після вчинення ДТП юнак пройшов огляд на стан сп'яніння: він показав 1,2 проміле. Це в шість разів перевищує допустиму для водіїв норму в 0,2 проміле.
Юнаку призначили сім років ув'язнення, окрім цього на 7 років йому заборонили сідати за кермо.