Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

Випускник університету у Рівному повернувся з-за кордону та воює у "гарячій" точці

Випускник Національного університету водного господарства та природокористування повернувся з Німеччини та пішов добровольцем на фронт.

Про це повідомляють на сторінці університету у Фейсбуці.

"Це Влад, випускник НУВГП надійний товариш, люблячий чоловік та свідомий громадянин, який боронить нашу державу від ворога! Влад повернувся з Німеччини і став в лави добровольців з самого початку війни. Влад повернувся з Німеччини і став в лави добровольців з самого початку війни. Наразі він перебуває в дуже гарячій точці, а саме в Лисичанську. Їхньому підрозділу вкрай необхідний автомобіль для безпечного виконання бойових завдань в самому серці битви", - йдеться у повідомленні.

Наразі відомо, що Влад є бійцем 115 окремої механізованої бригади ЗСУ.

Відкрито збір коштів на авто (рамний позашляховик як на фото), який працює на дизельному пальному. Необхідна сума - 4500 доларів.

"Якщо маєте потрібний автомобіль і готові його продати не за всі гроші світу пишіть сюди : @anatoliiko", - додають автори посту.

Картка 5375414124783712 (моно)

Ковтунович Катерина ( дружина )

+380970880903

Читати також

30.06.2022 У колонію на Рівненщині ув`язнені через спільників постачали наркотики

Вони залучили до цієї "схеми" трьох близьких осіб на волі, які налагодили постачання канабісу, бупренорфін у та метадону. Заборонені речовини надходили співучасникам різними партіями через один з поштових сервісів. Ті їх збирали, формували в одну передачу, яку за винагороду проносив на територію колонії її працівник. Слідством встановлено кілька епізодів постачання наркотичних речовин таким шляхом.

30.06.2022 У Рівному двох забудовників підозрюють у розтраті 17 мільйонів гривень вкладників

Вони укладали з громадянами договори купівлі–продажу майнових прав на квартири в житловому комплексі у Рівному, та одержували від них особисто або на банківські рахунки товариства кошти. Зрештою, 3 секції житлового комплексу звели, а 4-ту – "заморозили". Кошти отримали, але не вклали їх у будівництво, а заволоділи частиною коштів. Іншу частину коштів, зрештою, розтратили. Попередня сума збитків складає більше 17 мільйонів гривень. Слідством встановлено 38 ошуканих вкладників, які втратили гроші і не отримали обіцяної нерухомості.