Рівне Медіа
Словацького 4-6, 320 Рiвненська область, Рiвне
+380988858579 rivne.media@gmail.com

Вірт про матч із "Динамо": "Коли побачили поле - зрозуміли, що футболу буде мало"

Головний тренер рівненського "Вереса" проаналізував домашню гру рівнян у грі чемпіонату України проти київського Динамо (0:3):

- Результат не радує. Коли побачили поле сьогодні - зрозуміли, що футболу буде мало. Розуміли, що буде багато боротьби і її не можна програвати.

Перший тайм ми програли з мінімальним рахунком. Динамо грало агресивніше. Намагалися спрощувати гру. Але пропустилися помилки - дуже легко дали забити. Налаштовувалися в другому таймі спрощувати гру, грати довгими передачами, розраховувати на підбори.

По перерві ми подарували супернику два голи. Динамо як на тренуванні забивало нам в епізоді з другим голом. Елементарна втрата м'яча призвела до рахунку - 0:3.

Є питання до футболістів. Вцілому - була бойова гра. Але треба забивати. Важко розраховувати на позитивний результат без забитих голів.

В матчах проти таких суперників добре видно всі наші недоліки і проблеми. Сьогодні нам дуже легко забивали. Треба більше працювати над собою. Потрібне підсилення.

Залишився один матч до зимової паузи. І в нас є кадрові проблеми. Дмитро Нємчанінов пропустить цю гру. Але нам потрібно максимально налаштуватися на цей матч, спробувати поставити усіх на ноги, в тому числі і Євгена Пасіча, який відновлюється після рецидиву травми.

Треба готувати поле. Це Прем'єр-ліга. Футболісти мають грати в комфортних умовах. Виходити потрібно на хороше поле і грати, а не мучитися. В нас є керівники - хай вирішують це питання, вмикають підігрів, накривають.

Читати також

18.01.2022 У Рівному демонтують обмінний пункт валют

У Рівному на засідання міськвиконкому розглянули питання про звільнення території від незаконно встановленої тимчасової споруди. Мова йде про пункт обміну валют на вулиці Дубенській, 44а. Члени виконкому підтримали рішення про демонтаж тимчасової споруди. Надалі управління містобудування та архітектури має організувати виїзд комісії на місце. А департамент інфраструктури та благоустрою повинен організувати роботу з демонтажу споруди та визначити місце подальшого її зберігання.