Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

Висновки з Енергодару зроблені - Рівненська АЕС захищена: Коваль про можливий напад з Білорусі

Про можливість нападу ворогів з боку Білорусі говорять вже не перший тиждень. Таку ймовірність ЗСУ передбачили з на початку війни. 

Голова Рівненської ОВА Віталій Коваль розповів журналістам ВВС, що робитимуть українські військові під час нападу.

"Сценарій дуже простий - агресивна і боєздатна відсіч. Коли перші колони отримають, скажу цензурно, відсіч, знищать, то вони розвернуться і будуть тікати", - зазначив очільник області.

Крім того, біля Рівного є дві атомні станції. Рівненська АЕС розташована ближче до Білорусі. Однак, за словами голови ОВА, станція захищена:

"Висновки з Енергодару зроблені, ЗСУ відпрацювали алгоритм дій. Рівненська атомна станція захищена".

Голова області також відзначив злагодженість мешканців Рівненщини та готовність допомагати ЗСУ.  Основні пріоритети оборони - це стратегічні об'єкти та дороги. 

"Логічно припускати, що завдання - відрізати постачання провіанту та допомоги із Заходу через автомобільні шляхи. Тому їхні задачі будуть розбиватись об наші дії. Наша задача не пропустити ворога в жоден населений пункт", - зауважив Віталій Коваль.

Читати також

28.05.2022 У Дубні ремонтуватимуть залізничний переїзд: водіїв попереджають про незручності

"За повідомленням ВСП «Бродівська дистанція колії» в період з 08.00 години 30 травня до 19.00 години 04 червня проводитимуться ремонтні роботи на залізничному переїзді 101 км. м. Дубно, вул. Кременецька. Можливі тимчасові незручності у пропуску автотранспорту", - йдеться у повідомленні. Дистанцією колії пропонується об’їзд через переїзди 103 км м. Дубно вул. Залізнична та 104 км м. Дубно вул. Семидубська.