Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

Військові фінансисти з бригади ТрО на Рівненщині розповіли про "чарівні смски" (ВІДЕО)

Російське повномаштабне вторгнення змусило тисячів українців змінити звичний одяг на камуфляж та взяти до рук зброю. І хоча ворог наступає по східній та центральній частині кордонів країни, 104 ТрО міцно стоїть на захисті рубежів із сусідньою Білоруссю.

Про військових фінансистів під час війни розповідає АрміяІнформ.

Микола – офіцер одного з підрозділів Сил територіальної оборони ЗС України на Рівненщині. Його позивний Fin, бо він начальник фінансово-економічної служби. Його підлеглий Віталій на посаді бухгалтера.

Після 24 лютого військовослужбовці, як і тисячі їхніх земляків, за покликом серця вирішили зі зброєю в руках захищати Батьківщину. Вже наступного дня прийшли до територіального центру комплектування та соціальної підтримки за місцем реєстрації, а ще записалися до одного з підрозділів територіальної оборони. За кілька днів склали Військову присягу та приступили до виконання бойового завданння. 

"24 лютого пішов разом з другом до військомату, а звідти нас направили до одного із підрозділів ТрО. Ми ще не знали, хто ким буде та що, але ми знали, що будемо боронити свої землі. Так склалось, що мене поставили начальником фінансово-економічної служби. Ми робим нашим військослужбовцям приємне кожен місяць",- розповідає Василь.

 

Читати також