Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

Військові РФ могли цілитись у сусідній об`єкт біля торгового центру у Кременчуці — британська розвідка

Існує ймовірність, що російські окупанти цілились у сусідній інфраструктурний об’єкт під час ракетного удару по кременчуцькому торговому центру.

Про це повідомляють у Міноборони Великої Британії з посиланням на щоденний звіт розвідки.

"Неточність російських ударів на великі відстані і раніше призводила до масових жертв серед цивільного населення, у тому числі на залізничному вокзалі Краматорська 9 квітня 2022 року. Російські планувальники, швидше за все, залишаються готовими погодитися на високий рівень супутніх втрат, коли вирішують завдати удару по цілі", – йдеться в повідомленні.

У розвідці зазначають, що у росії є дефіцит більш точної зброї, через що страждає цивільне населення. Окрім того, ворог продовжуватиме завдавати ударів, намагаючись перешкодити постачанню українських сил.

Читати також

18.08.2022 У Раді пропонують звільнити від військової служби ще одну категорію чоловіків

Відповідний законопроєкт № 7678 «Про військовий обов’язок та військову службу» народні депутати України Олексій Гончаренко, Сергій Рахманін та Роман Костенко зареєстрували 17 серпня. Згідно із запропонованими змінами, однією з підстав звільнення від військової служби під час особливого періоду є наявність у військовослужбовця трьох і більше дітей віком до 18 років.