Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

Внаслідок російських обстрілів на Луганщині загинув священослужитель

Вчора росіяни вели обстріли сіл поблизу Рубіжного, на Луганщині, й унаслідок осколкових поранень там загинув священик. 

Як повідомляють у Телеграм-каналі "Оперативний ЗСУ", загинув виконуючий обо'язки намісника Свято-Іллінського чоловічого монастиря села Варварівка та настоятель храму святителя Феодосія Чернігівського єромонах Парфеній.

А тим часом, голова Луганської ОВА з сумом повідомляє, що місцеві жителі не бажають евакуюватись…

«Охочих виїжджати вже майже немає. З Лисичанська та Сєвєродонецька евакуювали лише 29 людей».
 

Близько двох тижнів з обласного центру евакуаційний автобус щодня їде майже порожнім. Натомість заявок щодо отримання гумдопомоги стабільно багато. Обстріли та відсутність комунікацій людей, здається, не лякають.

Натомість, у Рубіжному та Попасній охочих виїхати з'явилися сотні, але через щільність обстрілів евакуація звідти неможлива.

Читати також

20.05.2022 На Чернігівщині починають відновлювати критичну інфраструктуру - голова ОВА

- Завершилися всі процедури перерахування коштів, затвердження кошторисів у міністерстві і на цьому тижні, сподіваюся навіть сьогодні, обласна адміністрація спільно з балансоутримувачами, підрядниками розпочинає відновлення об'єктів критичної інфраструктури: електромережі, водоканал, лікарні і дитячі садочки. Без цих об'єктів дуже важко жити в місті Чернігів. Друга черга - житловий фонд. Ми до неї дійдемо, але після критичної інфраструктури, - зазначив він. За його словами, вже на сьогодні 150 млн виділено і знаходяться на казначейських рахунках області. З них частина перерахована УКБ і сьогодні розпочнуться роботи.