Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

Водія маршрутки на Рівненщині оштрафували на 17 тисяч, але він не буде їх сплачувати

У Здолбунові 49-річний водій перевозив пасажирів на території, у якій установлено «червоний» рівень епідемічної небезпеки.

Це зафіксували ще в кінці жовтня минулого року. Чоловік здійснював перевезення пасажирів автомобільним транспортом марки «ХАЗ», який працював в режимі маршрутного таксі на сполученні «Рівне-Здолбунів-Івачків», чим порушив п.п.1 п.15 постанови Кабінету Міністрів України від 22 липня 2020 року та вчинив правопорушення, передбачене ст.44-3 (порушення правил щодо карантину) Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Місцевий суд визнав його винуватим у вчинення цього адмінпорушення та наклав штраф у розмірі 17 тисяч гривень.

Водій та його адвокат не погодились із цим рішенням і подали апеляцію, з прохання скасувати постанову суду, а провадження у справі закрити у зв’язку з відсутністю події і складу адміністративного правопорушення.

У Рівненському апеляційному суді матеріали справи розглянули та прийшли до висновку про часткове задоволення апеляційної скарги.

Водія визнали винним у порушенні правил карантину, але штраф він сплачувати не буде, так як закінчились строки про притягнення до відповідальності.  

 

Читати також

01.02.2023 Береза, сосна та осика: на Рівненщині незаконно зрубали дерев на понад 150 тис грн

20 грудня 2022 року до Державна екологічна інспекція Поліського округу від правоохоронних органів надійшов лист з матеріалами стосовно незаконної вирубки дерев за межами населеного пункту села Тишиця Рівненського району. Під час розгляду зазначеної справи фахівцями Інспекції на земельній ділянці, яка перебуває у комунальній власності Березнівської міської ради за межами населеного пункту села Тишиця Рівненського району, встановлено факт незаконної порубки 269 сироростучих дерев породи сосна, береза, осика. Загальна сума шкоди, заподіяної навколишньому природному середовищу незаконною порубкою дерев, становить 156 тис. 107 грн. Оскільки в діях осіб, які вчинили вищевказане порушення, вбачаються ознаки кримінального правопорушення, Інспекція направила матеріали щодо незаконної порубки дерев до правоохоронних органів з метою внесення відомостей до Єдиного реєстру досудових розслідувань за частиною 1 статті 246 Кримінального кодексу України, а також для встановлення осіб, винних у скоєні порубки з метою притягнення їх до відповідальності згідно чинного законодавства.