Рівне Медіа
Словацького 4-6, 320 Рiвненська область, Рiвне
+380988858579 rivne.media@gmail.com

Вогонь перекинувся від сусідів: у медсестри з Рівненського району згорів будинок

Віта Іванівна медсестра в дитячому паліативному відділенні в Дядьковичах. Її знають як світлу, веселу і життєрадісну людину, яка вміє розрадити пацієнтів у найважчих ситуаціях. Віта Лук'янчук працює у КНП "Дядьковицька лікарня з центром паліативної допомоги".

Та кілька днів тому її спіткало лихо - згорів будинок. 

Пожежа почалась у сусідів і перекинулась на частину будинку, в якому живе Віта Іванівна. Вона сама не постраждала, а ось житло треба ремонтувати. Небайдужих просять допомогти. Потрібно замінити проводку, поштукатурити, замінити покрівлю.

"Допоможіть дуже добрій людині - і ви допоможете десяткам дітей, яким треба її підтримка", - просить благодійниця Мар'яна Рева.

Картка Приватбанк: Лук`янчук Віта Іванівна 5168 7456 0602 2876.

Читати також

18.01.2022 У Рівному демонтують обмінний пункт валют

У Рівному на засідання міськвиконкому розглянули питання про звільнення території від незаконно встановленої тимчасової споруди. Мова йде про пункт обміну валют на вулиці Дубенській, 44а. Члени виконкому підтримали рішення про демонтаж тимчасової споруди. Надалі управління містобудування та архітектури має організувати виїзд комісії на місце. А департамент інфраструктури та благоустрою повинен організувати роботу з демонтажу споруди та визначити місце подальшого її зберігання.