Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

Воїн із Рівненщини змінив футбольну форму на військовий піксель

Голова Рівненської ОВА Віталій Коваль під час візиту на передову зустрівся із захисником Дмитром Гацкевичем, який змінив футбольну форму на військовий піксель. 

Про це він пише на своїй сторінці у Фейсбук. 

За його словами, він зустрічався з воїном двічі: перший раз у мирному житті на чемпіонаті з футболу, коли вручав нагороду. Друга зустріч була випадковою  - під час візиту до прифронтового регіону,

- Обидва рази від нього йшла позитивна енергія переможця, - пише Віталій Коваль. 

Дмитро розповів, що до війська пішов ще у квітні минулого року. Вдома його чекають батьки та кохана. На запитання про плани на майбутнє відповів, що спочатку - Перемога. Це єдина мета, мрія та завдання.

У мирному житті Дмитро Гацкевич грав за команди ФК «Славія», «YUTERM-KTC», «Омелянець» та інші.

- Вірю, що наступна наша зустріч знову буде «спортивною», - підсумував голова ОВА. 

Читати також

28.05.2023 Де на Рівненщині виявили перевищення нітратів у криницях та водопроводах

Також до 15% проб води з централізованих мереж не відповідають вимогам стандарту за вмістом нітратів. Як зазначила заступниця гендиректора обласного центру контролю та профілактики хвороб Олена Гашовська, йдеться про результати досліджень 2022 року та цьогорічних. Не відповідали вимогам стандарту до 15% проб з централізованих мереж водопостачання, а близько 5% не відповідали за мікробіологічним показниками, зазначила Олена Гашовська. "Це показники епідеміологічної безпеки. Переважно невідповідності фіксувалися в Березному, Радивилові, Зарічному, Корці, Клесові, Рокитному", — зазначила вона. Олена Гашовська додала, що, перевіряючи воду з індивідуальних криниць, реєстрували до 30% невідповідності за вмістом нітратів: "З початком військової агресії до нас неодноразово були запити від наших людей щодо того, що можливо краще вживати воду з криниць. Але ми звертаємо увагу, що забруднення криниць нітратами — це досить небезпечне явище. У попередні роки ми мали випадкиводно-нітратної метгемоглобінемії у немовлят". Перед вживанням води з криниці, особливо маленькими дітьми, її потрібно обов'язково обстежити. Але краще використовувати воду фасовану або з централізованих джерел постачання, акцентувала спеціалістка.