Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

Воїну з Рівненщини подарували квартиру у Києві

Військовому з Рівненщини Володимиру Пастушку, який з 2014 року боронить Україну від російської агресії, подарували квартиру у столиці. 

Нагадаємо, до війни Володимир Пастушок з Рівненщини був громадським діячем, активістом національно-патріотичних організацій.

А у 2014-му, після Революції Гідності, долучився до війська добровольцем. Його бойовий шлях розпочався під Слов’янськом у складі Першого батальйону оперативного призначення імені Героя України генерала Сергія Кульчицького.

Відтоді “Пісня” захищає Україну не тільки зі зброєю у руках, а ще піднімає бойовий дух побратимів патріотичними піснями. Захисник зізнається: коли йому зателефонували і повідомили що дадуть квартиру, довго не міг повірити, що таке можливо. 

“Світ не без добрих людей. Я, наприклад, навіть не планував, що таке в житті в принципі можливе. В моєму житті з моїми розкладами. У мене життя – війна. І Україна. А тут так склалося. Купити її я б не зміг,” – розповідає Володимир і тішиться, що тепер бачитиме сім’ю частіше. 

“Я в армії з 2014-го року і всі ці роки, коли був не на ротації, знаходився у військовій частині – 8 років в кінці робочого дня лишався у казармі жити. До сім’ї їздив в кращому випадку 2 рази в місяць. Тому це дуже важливо. Зараз сім’я переїде сюди", - зізнався він. 

Читати також