Рівне Медіа
Словацького 4-6, 320 Рiвненська область, Рiвне
+380988858579 rivne.media@gmail.com

Волинський суд залишив без змін вирок жителю Вараша. який скоїв розбійний напад

Волинський апеляційний суд залишив в силі вирок Кузнецовського міського суду відносно жителя Вараша, якого обвинувачували у розбійному нападі з метою заволодіння чужим майном за попередньою змовою групою осіб. 

Нагадаємо, у січні 2017 року у с. Довговоля, колишнього Володимирецького району, обвинувачений зі спільниками, сховавши обличчя під масками, проникли до будинку та напали на його власника. Нанесли йому множинні удари ножем, дерев'яним бруском, руками та ногами у різні частини тіла, чим спричинили потерпілому тілесні ушкодження, які відносяться до тяжких та небезпечних для життя в момент їх заподіяння. Пізніше зловмисники заволоділи грошовими коштами в сумі 700 гривень та 17 доларів США.

Обвинувачений певний час переховувався від суду, однак все ж був затриманий та взятий під варту.

Під час судового розгляду чоловік своєї вини не визнав. У листопаді 2020 року Кузнецовський суд призначив йому покарання у вигляді 12 років позбавлення волі з конфіскацією майна, а також стягнення з нього 50 000 грн моральної шкоди. 

В апеляційній існтанції за скаргою обвинуваченого прокурор довів законність рішення суду першої інстанції, тому Волинський апеляційний суд залишив вирок без змін. 

Двох спільників обвинуваченого Володимирецьки райсуд у 2018 році засудив їх до 9 та 11 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

Пресслужба Рівненської обласної прокуратури

Читати також