Рівне Медіа

"Вся лікарня майже працювала": що відомо про стан потерпілих від вибуху патрона на Рівненщині

Учора надвечір у селі Моквин на Березнівщині пролунав вибух. Виявилось, тітка з племінником вирішили "болгаркою" розрізати великокаліберний патрон, котрий знайшли у лісі. 

Про це ми писали тут: Ампутація пальця і осколкові поранення: на Рівненщині тітка і племінник "болгаркою" розрізали патрон.

У результаті такого вчинку боєприпас розірвало, а обоє людей отримали травми - їх госпіталізували у Березнівську центральну районну лікарню. 

Заступниця головного лікаря з медичної частини Ірина Юзва 8 вересня повідомила Суспільному, що у 54-річного чоловіка тяжкі поранення, він без свідомості.

"У нього проникаюче поранення живота з пошкодженням кишківника, проникаюче поранення з пошкодженням ока, пошкоджена трахея, масивна кровотеча. Він у відділенні реанімації, проведена операція, накладена трахеостомадихає через трубку. Ще й має дефіцитну групу крові, маса осколків на рентгенах, стан важкий", – уточнила Ірина Юзва.

70-річна жінка, за словами лікарки, у стабільному стані, її госпіталізували у травматологію, провели ушивання ран

"Вся лікарня майже працювала, ЛОРа треба, окуліста треба, УЗіста треба, хірургів на операцію треба, травматологів треба. Всі працювали через те, що люди роблять не те, що потрібно", – додала лікарка.

Про подію медики повідомили поліцію. Більше про це тут: Хотіли зробити деталь: поліція прокоментувала вибух патрона на Рівненщині.

Читати також