Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

Втопила в унітазі новонароджену дитину: Тернопільський суд дав жінці умовний термін

У Тернополі жінка втопила свою дитину в туалеті.

Як йдеться у вироку суду, жінка не бажала мати дитину, тому вона від усіх рідних та близьких приховувала свою вагітність. Інцидент трапився влітку 2021 року. Відомо, що до лікарів вона також не зверталась. 

Пологи почались 19 лютого минулого року. На той час жінка перебувала орієнтовно на 36-38 тижні вагітності. Коли розпочались перейми, породілля вийшла у вбиральню для загального користування, де і народила дівчинку. Варто відзначити, що дитина була живою та цілком здоровою, доношеною.

«[Обвинувачена] злила воду в унітазі, в якому перебувала жива, життєздатна новонароджена дитина, з метою спричинення смерті останній. Внаслідок умисних дій [дитина], яка була народжена живою та доношеною на 36-38 тижні вагітності, померла внаслідок утоплення», – йдеться у обвинувальному акті.

У судовому засіданні, жінка свою провину визнала та пояснила, що під час пологів перебувала у стресовому стані. Окрім цього, просила суд суворо не карати.

Відтак суд визнав її винною в убивстві дитини і призначив три роки тюрми, але від відбування покарання звільнив, встановивши лише півтора роки іспитового терміну. За експертизи обвинувачена повинна сплатити 2,6 тис. грн. 

 

Читати також