Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

Вцілілих матросів крейсеру "Москва" знову відправляють на війну проти України

Батьки строковиків, які вижили на затонулому крейсері "Москва", розповідають, що їхніх синів знову хочуть відправити на війну в Україну. 

Про це повідомляє "Новая газета.Європа". 

У своєму листі до військової прокуратури Севастополя, Комітету солдатських матерів та до уповноваженого з прав людини підписанти повідомили, що строковиків досі не перевели на сушу — всупереч обіцянкам.

Наразі, за даними батьків, вони утримуються на сторожовому кораблі «Ладний», який було введено в експлуатацію у 1981 році. Рідні матросів стверджують, що корабель потребує ремонту та не дуже придатний для походів.

«Є інформація від військовослужбовців про подальший вихід у море для участі у СВО (спецоперації – Ред.) сторожовий корабель «Ладний» приблизно 30 червня. Просимо провести перевірку щодо можливої участі ВКР (сторожовий корабель — Ред.) «Ладний» у СВО з екіпажем, у складі якого перебувають військовослужбовці строкової служби», — йдеться у документі.

У листі сказано, що зараз на кораблі перебувають 49 строковиків з крейсера "Москва". Багато хто з них не хоче знову брати участь у військових діях. «Наші діти, військовослужбовці термінової служби, вже були неправомірно задіяні в СВО на крейсері «Москва», отримали бойові психічні травми внаслідок катастрофи. Ми вважаємо неприпустимим нове залучення до участі в бойових діях тих, хто пережив психологічно травмуючу ситуацію», — додали батьки.

Читайте також: Росія відмовляється визнавати загиблими 27 членів екіпажу крейсера “Москва” - ГУР

Читати також