Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

Вважався безвісти зниклим: Сарненська громада втратила 21-річного захисника

Сарненська громада втратила на війні військовослужбовця.

Про це повідомляють у Сарненській міській раді.

Відомо, що загинув 21-річний житель села Велике Вербчче Пілат Василь Володимирович. Без батька залишилась дворічна донька.

Парубок призвався до війська у вересні 2022 року. З середини грудня 2022 року вважався зниклим безвісти. Завтра, 22 березня відбудеться прощання та поховання Героя у рідному селі - Великому Вербчому. 

"Висловлюємо щирі співчуття родині та знайомим загиблого Героя! Це непоправна втрата для нас усіх! Вічна слава та вічна пам’ять полеглому за Батьківщину військовослужбовцю!" - йдеться у повідомленні.

Читати також

06.06.2023 Хвилювалась, що лишилась увімкнена електроплита: у Бармаках жінка травмувалась у магазині

Днями до поліції звернулася керуюча магазину у селі Бармаки. Жінка повідомила, що у магазині впала та травмувала відвідувачка, після чого її ушпиталили в лікарню. Потерпіла не мала при собі мобільного телефону, тому прохала керуючу викликати до неї патрульних. Прибувши до міської лікарні інспектори розшукали 75-річну рівнянку, яку госпіталізували з підозрою на перелом ноги. Та жінка хвилювалася зовсім не за те, адже з її слів — вона проживає сама, а вдома залишилася увімкнена електроплита. Поліцейські виконали прохання жінки та, прибувши до її квартири, вимкнули усі прилади, зібрали речі першої необхідності та доставили їх для потерпілої.