Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

Як м`ясне підприємство в одній із громад на Рівненщині працює в умовах війни

На Рівненщині після ворожих атак по енергетичних об'єктах, чимала кількість підприємств була вимушена підлаштовуватись та шукати варіанти праці в умовах війни.

Одне із них -  с/г підприємство «ІДНА».

Про те, як підлаштувались до умов знеструмлення та як наразі працюють розповідають у Рівненській ОДА.

Нині підприємство «ІДНА», розташоване в Острожецькій громаді, виготовляє більше 100 видів ковбаси та 15 різних консервів. Велику частину продукції раніше постачали в Крим, Луганськ, Донецьк. Після 2014 року компанія переорієнтувалася на Тернопіль, Львів та Хмельницький. 

Як розповів власник Володимир Голуб, підприємство утримує ферми, де вирощують 4,5 тис. свиней, понад півтисячі корів та 700 тис. курей. Тварин годують кормом, виготовленим на власному заводі, а сировину для цього вирощують на 5 тис. гектарах землі. 

Після ударів по енергетичних об'єктах перелаштувало свою роботу в нічну зміну. Так працювали 5 днів - до усунення ушкоджень. А загалом компанія із 20-річним стажем має напоготові альтернативні енергогенеруючі засоби.

Підприємство має свої м'ясопереробні цехи з новітнім обладнанням. Лінії виробництва автоматизовані, що значно спрощує роботу персоналу. 

За словами Надії Переходько, для компанії це вигідно, адже не потрібно налагоджувати логістичні маршрути. А у воєнний час це доволі непросто. Під час виготовлення ковбасно-м’ясних виробів використовується лише власна сировина. Тож кінцевий споживач отримує натуральний продукт.

Нині підприємство продовжує розвиватися, добудовуються нові цехи. У планах – розробка нових видів тушкованок, виготовлення борщової заправки та згущеного молока. 

«Компанія продовжує розвиватися в умовах війни, тим самим зміцнюючи економічний фронт Рівненщини. «ІДНА» вчасно сплачує податки та дає роботу для понад 100 працівників. Більше того, підприємство неодноразово допомагало волонтерам і військовим. Це хороший приклад популяризації бренду «Купуй Рівненське». Підтримуючи місцеві товари, ми піднімаємо економіку регіону», - наголосив Ігор Тимошенко

Читати також