Рівне Медіа

Як під час карантину навчаються учні закладів професійної освіти Рівненщини?

Фото - Рівненська ОДА

У Рівному відбулась онлайн-нарада за участі працівників управління освіти і науки Рівненської ОДА та керівництва закладів професійної освіти області. Під час наради було обговорено освітній процес у освітніх закладах на період карантину.

До учасників наради також звернувся заступник Міністра освіти і науки України Петро Коржевський:

«Ми зараз живемо у складний період. Кожен на своєму рівні має працювати дуже інтенсивно та робити максимум від того, що від нього залежить. Ми впораємося з усіма викликами», - зазначив чиновник.

Теоретичне навчання у закладах професійної (професійно-технічної) освіти відбувається дистанційно, учні мають отримати оцінки. Проходження практики та виробниче навчання (окрім професій, які можуть виконати завдання дистанційно, наприклад оператори, обліковці, інші), що припадають на період карантину, переносяться.

Якщо державна кваліфікаційна атестація випускників закладів професійної освіти припадатиме на період карантину, заклад має організувати її у дистанційній формі. Державна підсумкова атестація традиційно проходитиме у формі ЗНО. Проте, якщо карантин продовжать, її терміни будуть змінені. Навчальний рік буде завершено вчасно — до 1 липня 2020 року.

Фото - Рівненська ОДА

Читати також