Рівне Медіа
Словацького 4-6, 320 Рiвненська область, Рiвне
+380988858579 rivne.media@gmail.com

Як працюватимуть банки на Рівненщині під час карантину

Фото - відкриті джерела; Ілюстративне фото

З 18 березня діятимуть жорсткіші обмеження через поширення коронавірусу. Закривають усе, окрім АЗС, аптек, продуктових магазинів і супермаркетів. Скасовують міжміське сполучення. Крім того, актуальним лишається питання щодо роботи банків.

Нашим журналістам у «Приватбанку» повідомили, що на період карантину, до 3 квітня, робота у відділеннях у вихідні обмежується.

«У будні дні відділення працюють у стандартному порядку, але запроваджено обов´язкову планову обідню перерву з 12:30 до 13:30».

Обмежень щодо 10 людей в приміщенні – поки немає.

Щодо «Ощадбанку», то голова правління Андрій Пишний звернувся до українців із проханням попіклуватись про людей старшого віку і обмежити їх походи у відділення банку. Як варіант – навчити їх користуватись сервісом Ощад 24/7. Відділення прожовують працювати.

«Ми вживаємо необхідних заходів задля протидії поширенню вірусу, проводимо санітарну обробку приміщень, прийняли рішення обмежити кількість людей, які одночасно можуть знаходитись у відділеннях банку».

Профілактичні заходи впровадили і в «Укргазбанку», про це повідомив голова правління Кирило Шевченко:

«Ми передбачили всі заходи безпеки і для тих українців, які будуть відвідувати відділення УКРГАЗБАНКУ: усі наші приміщення регулярно та ретельно дезінфікуються, усі відвідувачі перевіряються щодо підвищеної температури та забезпечуються надійними засобами дезінфекції рук, а всі співробітники банку повністю забезпечені засобами індивідуального захисту».

Попри це, аби мінімізувати можливість заразитись коронавірусною інфекцією – користуйтесь онлайн додатками і без зайвої потреби не виходьте з дому.

 

Читати також

30.11.2021 1 грудня - День прокуратури України: привітання зі святом у віршах і прозі (+Картинки)

1 грудня в Україні відзначають День прокуратури. Дата святкування була вибрана не випадково – саме цього дня, у 1991 році, Верховна Рада ухвалила закон України "Про прокуратуру", а також низку інших нормативних актів. Цього дня прийнято вітати зі святом усіх причетних до цієї структури. Ми зібрали привітання із професійним святом, а також святкові картинки та листівки.