Рівне Медіа

Як працюють лікарні Рівненщини в період карантину?

Фото - відкриті джерела; ілюстративні фото

Первинна медична допомога працюватиме в звичному режимі, а вторинна допомога з обмеженнями. Про це повідомляє Рівненська ОДА.

Відсьогодні обласні, районні та міські лікарні припиняють планові операції та консультації, окрім невідкладної та ургентної допомоги. Хворим із ускладненими патологіями потрібно мати направлення від сімейного лікаря або медичної установи.

Під час звернення до лікувального закладу відвідувачі повинні мати засоби індивідуального захисту, зокрема, маску. Таких обмежень необхідно дотримуватися, щоб  не допустити поширення коронавірусної інфекції.

Усі поліклініки та центри первинної медико-санітарної допомоги області до 3 квітня будуть працювати в штатному режимі. Проте, відмінені диспансерні огляди.

Сімейні лікарі будуть приймати, як звичайно, але в лікарнях просять не нехтувати масками під час відвідувань, особливо,  якщо пацієнт прийшов на прийом з ознаками хвороби. А ще на первинній ланці пацієнтам порадили звертатися до лікарні лише у разі крайньої необхідності. Краще не наражати себе та інших на небезпеку. Отримати консультацію лікаря можна або в телефонному режимі, або ж онлайн.

Травмпункти  та невідкладна допомога працює у штатному режимі.

Читати також