Як правильно дезінфікувати гаджети та коли це варто робити

У наш час ми постійно користуємося гаджетами, часто не випускаючи їх з  рук. Вони допомагають нам працювати, вчитися та спілкуватися.

Повідомляють у Рівненському обласному центрі профілактики та контролю звороб.

За спостереженнями фахівців, протягом дня середньостатистична людина торкається руками гаджетів, які можуть бути забрудненими патогенними мікроорганізмами та яйцями глистів,  десятки разів на день.  На них також може  потрапляти слиз, краплини слини.  

Фахівці радять проводити дезінфікуючу обробку всіх гаджетів, чохлів для телефонів, клавіатури, комп’ютерної миші, розумного годинника, навушників, планшетів, зарядних пристроїв, фотоапаратів та багато іншого.  

Це потрібно робити після  відвідування публічних місць, громадського транспорту тощо. Також бажано робити увечері, після закінчення робочого дня.  

При обробці гаджета потрібно від'єднати всі додаткові механічні пристрої (навушники, зарядний кабель) та вимкнути його.  

Для дезінфекції рекомендовано використовувати 70% розчином етанолу чи ізопропілового спирту, антибактеріальний спиртовмісний засіб,  спеціалізований спрей для очищення екрана смартфона.  

Найкращий спосіб зберегти свій смартфон чи мобільний телефон у чистоті – не користуватися ним у громадських місцях та не передавати його іншим людям.

Читайте також