Рівне Медіа

Як правильно доглядати за помідорами у відкритому ґрунті

фото - ілюстративне/відкриті джерела

Доглядати за помідорами у відкритому грунті одночасно і дуже просто, якщо ви не гонитеся за особливо великим урожаєм, і в той же час клопітно, якщо ви хочете отримати якомога більше плодів. Фокус в тому, що помідор хоч сам по собі і не дуже вимогливий (він може дати плоди і тоді, коли його всього лише зрідка поливають і захищають від бур'янів), зате дуже чуйний майже на всі приємні для нього агротехнічні заходи. Чим краще про нього піклуються, тим більше свіжих помідорів він дасть. Але хороша турбота про помідори зовсім не означає, що йому треба всього багато, навпаки, почуття міри в догляді за помідором - це правило номер один. Адже він не любить ні надлишку води, ні посухи, ні нестачі добрив, ні перегодовування ними, особливо азотними, від яких кущ негайно почне «жирувати».

Необхідний догляд за помідорами включає поливи, підгодівлі, розпушування грунту, підв'язування до опор високорослих сортів і їх перепідв'язування у міру потреби, легке підгортання, а також прополювання бур'янів і, якщо знадобиться, захист від шкідників і хвороб.

Полив помідорів

Помідори не люблять ні надлишку води, ні посухи. Поливати їх треба в міру підсихання грунту, не даючи йому висихати повністю, рідко, але рясно, в середньому раз в тиждень, якщо немає дощів, а коли вони йдуть, і того рідше. Найголовніше, щоб помідорам вистачало води з моменту утворення зав'язі і до закінчення наливу плодів. Якщо в цей час помідор потрапить під посуху, зав'язі можуть обсипатися, а плоди, які виростуть з тих, що вціліють, вийдуть нетипово дрібними. Трохи пізніше, коли вони вже розвинуться, недолік поливу може викликати розтріскування плодів.

Найбільше подобається помідорам крапельний, або «підземний», полив - там, де він використовується, врожаї зазвичай вище. Якщо поливати їх у такий спосіб, а також під корінь або по борознах і тільки у вечірній час, вони ніколи не захворіють вершинною гниллю плодів.

А ось ще маленький секрет: помідори рідше хворіють і краще ростуть, якщо в воду для поливу додати трошки золи (пару пучків на десятилітрове відро). Краще будуть плодоносити вони і в тому випадку, якщо, як тільки почнуть з'являтися зав'язі, посипати золою грунт навколо них (теж близько жменьки на 1 м2). Розпушувати грунт треба щоразу, як ви помітите на ньому тверду кірку, а утворюється вона зазвичай після поливів або дощів.

Підживлення

Підгодувати помідори треба хоча б тричі за сезон, а ще краще - робити це постійно, через кожні два тижні. Добрива можна використовувати різні, головне, щоб азоту в них було менше, ніж фосфору з калієм, наприклад: 15 г аміачної селітри, 50-60 г суперфосфату і 30-40 г хлористого калію на 10 л води.

Однак і на розчин пташиного посліду вони теж відгукуються добре. З мікродобрив їм найбільш потрібні магній і бор: магній - постійно, а бор - коли вони зацвітуть, тому що від його нестачі можуть почати обсипатися квітки і зав'язь. Для підгодівлі треба взяти 1 г борної кислоти на 1 л води і обприскати зелень в другій половині дня.

Підв'язування кущів до опор

Підв'язувати високорослі помідори до кілочків треба відразу після того, як висаджена на постійне місце розсада добре вкорениться і рушить в зростання, а при безрозсадному способі - коли у сіянців з'явиться 5-6 листочків. Опори треба забивати в землю з північної сторони на глибину близько 40 см від рослини і на відстані 10 см від стебла. Висоту кілочка треба підбирати під висоту сорту (зазвичай від 1 до 1,5 м). Втім, деякі сорти можна підв'язувати і не до кілочків, а до дроту, горизонтально натягнутого між рядами, нахиляючи рослини з сусідніх рядів попарно один до одного. Тоді у них і плоди будуть трохи більшими (чому - складно сказати, але на практиці зазвичай виходить так), і прибирати їх легше. Це стосується не тільки високорослих, але і середньорослих сортів.

Підгорнути помідори треба 2-3 рази за сезон.

Від бур'янів помідори потрібно захищати постійно, з перших же днів, не даючи засмічених травам розростатися. Зручніше за все робити це разом з розпушуванням і підгортання.

Формування кущів

А ось формування куща і видалення пасинків - прийоми, які потрібні не самим помідорам, а нам, щоб отримати більше хороших плодів.

Формувати кущі треба не у всіх сортів (у деяких і так виростає всього по одному головному стеблу). Найчастіше залишають одне головне стебло, але сорти з потужними стеблами і з невеликими, але численними плодами можна формувати і в два стебла, і в три. Чим південніше ви живете, тим більше стебел можна залишити, тому що довге південне літо дозволить встигнути визріти всім плодам, які зав'язалися. Правда, вони можуть виявитися дрібнішими, ніж на основному стеблі.

Нічого складного у формуванні немає. Якщо потрібне одне стебло, на ньому треба видаляти всі, що з'явилися в пазухах листків пасинки, як тільки вони з'являться, не дозволяючи їм доростати до довжини 2-4 см. Перш за все треба прибирати ті пасинки, які виросли відразу під кистями, інакше помідор може скинути квітки і зав'язь.

Якщо будете формувати кущ в два стебла, залиште бічний пагін, який з'явиться біля першої кисті, а якщо в три, то крім нього ще й найсильніший з тих, що намітиться під другим стеблом.

Пасинки при цьому треба не виривати, а виламувати, обережно обхопивши їх великим і вказівним пальцями, і тягнути убік, а не на себе. Якщо ж вони встигли вирости занадто великими, їх краще зрізати гостро заточеним ножем або бритвою.

Пасинкувати помідори треба постійно, скільки б стебел у них не було залишено. Є, правда, і одне важливе обмеження: під час занадто сильної літньої спеки від обривання листя і від пасинкування краще тимчасово утриматися, тому що кущі в таких умовах погано переносять травми. А ось якщо влітку йдуть затяжні дощі з похолоданням, помідори бажано не тільки пасинкувати, але і видаляти у них частини пагонів і все нижнє листя, щоб кущі швидше прогрівалися і краще провітрювалися.

Крім цього, для кращого врожаю десь на початку або в середині серпня варто прищипнути верхівки у всіх плодоносних пагонів і видалити ті квіткові кисті, на яких не зав'язалися плоди, тоді ті плоди, що вже зав'язалися, краще наллються і швидше дозріють.

Читати також