Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

Як правильно заморожувати зелень: кріп, шпинат та петрушка

Ілюстративне фото

Влітку сезон зелені та овочів - саме у розпалі. Раніше українці заготовляли зелень на зиму методом сушки. Однак, такий спосіб не зберігає усіх поживних речовин петрушки, шпинату чи кріпу. Більш сучасним методом заготівлі є заморожування. 

ЧЯк правильно заморозити зелень, щоб зберегти корисні мікроелементи - читайте у статті.

Спосіб №1

Класичний спосіб. Миємо й нарізаємо зелень на дерев’яній дощечці, після чого складаємо її в целофановий пакет або форму для заморозки льоду і відправляємо в морозильну камеру.

Спосіб №2

Можна заморозити зелень цілком. Для цього потрібно промити і просушити її від зайвої вологи. Далі, необхідно відрізати коріння, і зв’язати пучок гумкою. Потім покласти в пакет і відправити в морозилку.

Спосіб №3

Вологий спосіб заморожування прянощів на зиму

Підготовлену зелень, добре промиту і просушену, – подрібнюють. Подрібнити можна вручну за допомогою простої нарізки зелені ножем, або ж скористатися блендером. Але в другому випадку сильно захоплюватися і перетворювати зелень, приготовлену для заморозки, в кашку не варто, краще залишити її просто досить дрібною.

Подрібнену зелень (це може бути кріп, петрушка, шпинат, базилік) розкладають у формочки для льоду і заливають водою. Вода може бути кип’яченою або відфільтрованої – це не має великого значення. Далі формочки з такою сумішшю прибирають в морозильну камеру і чекають повного замерзання води. Після цього кубики льоду з зеленню витрушують, складають у поліетиленові пакети або контейнери і знову поміщають в морозильну камеру. Деякі господині, кожен окремий кубик загортають в харчову плівку. Досить просто дістати заморожену таким чином пряність і додати де готується страва, без попереднього розморожування льоду.

Деякі на етапі подрібнення зелені перетворюють пряність в кашку, змішують її з водою так, щоб суміш могла бути досить рідкою, і заливають її в пакети для отримання льоду. І вже в такому вигляді починають морозити. У підсумку виходять невеликі кубики льоду з зеленню. До речі, таким же чином можна заготовити селеру на зиму.

Спосіб №4

Можна так само заморожувати зелень в поєднанні з овочами. Наприклад, якщо ви використовуєте в борщ кріп, петрушку, болгарський перець і зелений горошок, то можна заморозити на зиму відразу готову суміш із цих продуктів. Для зручності наріжте кріп, петрушку, перець і додайте горошок. Далі, ретельно все перемішайте і розділіть на такі порції, які ви за раз кидаєте на одну каструлю борщу і упакуйте окремо кожну порцію в ЗІП-пакети або звичайні кульочки.

Дуже зручно при приготуванні страви, дістати порцію і відразу ж відправити її в каструлю не нарізаючи і не відмірюючи, скільки чого покласти.

Спосіб №5

Загорнути зелень у харчову плівку рулетом, попередньо подрібнивши її ножем. Отже, подрібнюємо зелень. Викладаємо на харчову плівку. Починаємо загортати. Готовий рулет відправляємо в морозильник. Готово.

Ці рулетики потім складаються в пакет. Якщо вам потрібна зелень, ви дістаєте його з морозилки, відрізаєте потрібну кількість і… усе. Частину рулету, що залишилася, ви знову складаєте в пакет і відправляєте в морозилку.

Читати також

03.07.2022 Три помилки городників, які призводять до пустоцвітів на огірках

Причини переважання пустоцвіту на огірках можуть мати природний характер. Наприклад, якщо для посіву використане занадто молоде насіння або посадковий матеріал узятий від гібридів. Однак з боку городників теж зустрічаються помилки, що призводять до відсутності жіночих квіток, з яких формується зав'язь. Три типових неправильних дії — посадка огірків в тіні, порушення режиму поливу, незбалансовані підгодівлі, інформує Ukr.Media.