Рівне Медіа
Словацького 4-6, 320 Рiвненська область, Рiвне
+380988858579 rivne.media@gmail.com

Як Рівне проживає перший день «червоної» зони: фото

«Червона» зона епідеміологічної небезпеки. За останні декілька днів мешканцям Рівненської області це словосполучення неодноразово виринало на просторах інтернету. В регіоні посилили карантин через велику кількість хворих на коронавірус, а відповідно і смертей та госпіталізацій.

Нинішні посилення карантину не такі кардинальні, як були минулого локдауну. Однак, послаблення лише для тих, хто зробив щеплення від коронавірусу. Пред’явивши COVID-сертифікат вас обслуговуватимуть у закладах, де персонал на 100% провакцинований. Якщо ж такого документу у вас немає – у непродуктовий магазин, кафе чи деінде – зась.

Незалежно від карантинної зони, працівниці Тресту зеленого господарства впорядковують клумби.

Незмінними залишаються і черги у пункти вакцинації. Їх сьогодні можна було помітити біля Драмтеатру і поліклініки на Драгоманова.

Нашій журналістці перехожий чоловік пенсійного віку розповів, що поки посилення карантину його «торкнулось» у громадському транспорті.

Чи не найболючіше посилення карантину відчувають люди, котрі не мають власного транспорту і користуються громадським. Адже від нині пасажирів братимуть лише на «сидячі» місця. За порушення цієї норми каратимуть водіїв і перевізників. Від такої норми не в захваті ніхто з дотичних до громадського транспорту.

Так, тепер ранки починаються із черги на зупинці. До прикладу, сьогодні близько 8-ї години ранку сісти в маршрутку на зупинці біля «Новуса» по вулиці Гагаріна, на зупинках біля «Чайки» (по Гагаріна і по Грушевського) також було скупчення людей. Щоправда, переважна більшість чекала, чим доїхати в центр.

Звична картина для зупинки для тролейбусів біля ринку.

До прикладу, 57-ма користувалась незначним попитом. Попри це, водій 47-ї, яка їде у бік Боярки і Тинного, «ледь назбирав сидячих», розповідав він у телефонній розмові знайомому.

«Знов починається, як тої зими. Знов дубнуть будемо», - перешіптувались пасажирки маршрутки.

Наші журналісти також побували на деяких ринках міста. До прикладу, на «Дикому» на входах стоять охоронці, котрі вимірюють температуру та контролюють, чи є у відвідувачів маски захисту.Відкриті не всі входи – не вистачає людей на ці пости. Відвідувачів, розповів один із охоронців, ніби не поменшало.

На входах на ринок «Центральний» є антисептики та попередження про перебування на території у масках у дотримуватись дистанції.

Однак, поза ринком, на вулицях Пересопницька, Сагайдачного і навколишніх, про карантин нагадують хіба що маски у деяких продавців.

У місті людей, на перший погляд, не поменшало. Щоправда, їх не так багато на центральних зупинках. Кожен іде вирішувати свої справи, гуляє тощо.

 

Також нині правоохоронці проводять рейди закладами харчування і магазинами. Під час нього в однієї продавчині виявили COVID-сертифікат із ознаками підробки. Про це тут: Вона цього не заперечувала: у Рівному в продавчині виявили підроблений COVID-сертифікат (ФОТО).

А доки люди обурюються чи радіють посиленню карантину, чотирьохлапий собі тішиться серед листя і чекає, коли людство переборе коронавірус. 

Читати також