Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

Як рівненські рятувальники столицю захищали (ФОТО)

фото - Фейсбук

Футбольні баталії позаду. Переможця Лігі чемпіонів УЄФА знає увесь світ. Приємно, що і рівненські рятувальники були причетні певною мірою до цього спортивного та масштабного заходу. Адже впродовж підготовки та проведення турніру десять рівненських бійців ДСНС на двох спецавтомобілях допомагали київським колегам забезпечувати пожежну та техногенну безпеку у місті в період проведення фінальних матчів. Повідомляє Головне управління ДСНС у Рівненській області.

Наші хлопці несли службу в Святошинському районі столиці. Сидіти без діла їм не довелося. За чотири чергування ліквідовано дев’ять пожеж, врятовано майна громадян на десятки тисяч гривень.

Читати також

30.09.2022 У Дубровиці викрили жінку на незаконному продажі щуки

Рівненський рибоохоронний патруль вкотре попереджає, що за незаконний продаж риби і раків загрожує адміністративна відповідальність. За даний вид порушення передбачено покарання у вигляді від тридцяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією об’єктів тваринного або рослинного світу чи без такої, тобто рибним торговцям загрожує від 510 до 1700 грн штрафних санкцій.