Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

Як вибирати полуницю на базарі: корисні поради

Активно набирає обертів сезон полуниці. Ця ягода починає зріти в кінці травня - на початку червня. Саме у цей час усі ринки та магазини заполоняють солодкі запахи ягідок.

Як правильно вибрати ягоди, щоб вони були стиглі та солодкі і, найголовніше, без нітратів та хімічних обробок.

Поради:

1. Дивися, нюхай, пробуй! На ринку продавці самі пригощають покупців ягідкою. А це - найвірніший спосіб перевірити, чи безпечна полуниця.

2. Зберігання. Зверни увагу, як зберігається полуниця. Вона може бути розфасована в окремі пластикові упаковки або знаходитися в ящиках. Якщо ягоди пустили сік, помітні підгнилі плоди, то полуницю зібрали з куща дні 3 назад. Відсутність на ящиках слідів соку - тривожний знак. Запитай у бабусі! Нормальні ягоди, якщо вони лежать на дні, завжди злегка прим'яті і залишають плями в місткості.

3. Не забудь про листочок. Вибирай міцні, не продавлені ягоди з квітконіжками. У такій полуниці зберігся багатий запас вітаміну С.

4. Зовнішність має значення. Судити за кольором - помилка, адже існує стільки сортів! Звична нам полуниця - яскраво-червоного кольору. Бордове забарвлення вона придбаває, якщо перезріє. Якщо на прилавку полуниця насичено-темного кольору і при цьому туга, то будь упевнена, її обробили селітрою.

5. Хімікатам не сховатися. На чому слід загострити увагу, так це на плямочках. Їх наявність - сліди нітратів, тому шкода полуниці очевидна.

6. Більше - не означає краще. Багато хто припускається помилки, відбираючи просто величезні ягоди. Пам'ятай, що неприродно великий розмір - ознака наявності пестицидів. Але не варто рубати з плеча: полуниця буває різних видів, тому розмір залежить в першу чергу від цього.

7. Закордонні ягідки. Турецька полуниця не поступається нашою. Вона там дозріває круглий рік по відлагодженому роками процесу. За кількістю нітратів стежать спеціальні служби. А ось наша рання полуниця може підкачати. Її без розбору поливають хімікатами, щоб швидше підсунути нам на стіл.

8. Обережно, нітрати! Як не крути, а смачний запах - основний показник якості. Полуниця не повинна віддавати добривами, гнилизною або вогкістю. Якщо літня улюбленка не пахне взагалі, то вона просто купалася в хімікатах, коли дозрівала.

Читати також