Рівне Медіа
Словацького 4-6, 320 Рiвненська область, Рiвне
+380988858579 rivne.media@gmail.com

Як втішити людину у скрутну хвилину: знак зодіаку підкаже

Всі ми по-різному сприймаємо щастя і по-різному сумуємо - у кожного своя історія. Для кожного знаку зодіаку є своя найкраща розрада. 

Овен

Овни схильні до перепадів настрою і бурхливим реакціям. Якщо Овну щось не подобається, дайте йому виговоритися, навіть якщо він підвищує на вас голос. Не приймайте його крик на свій рахунок, це всього лише його спосіб висловити своє невдоволення. І не намагайтеся змінити тему, поки він не буде до цього готовий.

Телець

Люди, народжені під цим знаком, надзвичайно вірні і чутливі. Якщо у них з'являються проблеми, дозвольте їм виговоритися і не перебивайте їх розповідями про себе. Дуже важливо проявити фізичну ніжність (наприклад, взяти Тельця за руку, обійняти його або погладити), тому що так він зрозуміє, наскільки він вам небайдужий.

Близнюки

У звичайному житті Близнюки можуть бути дуже неслухняними, але як тільки виникає проблема, Близнюки тут же стають імпульсивними, реагуючи на те, що відбувається інстинктивно і дуже жорстоко. Не має значення, наскільки ця людина виглядає невтішною, просто покажіть їй, що ці його почуття безпідставні. Ваше завдання - переконати її, що вона достатньо сильна, щоб подолати всі труднощі.

Рак

Крім своєї надчутливості, представники цього знаку схильні жаліти себе, що лише посилюється в стресовій і складній життєвій ситуації. Найгірше в цьому всьому те, що Рак вбиває себе своїм почуттям провини. Саме в такі моменти ваша допомога буде найбільш ефективною. Будьте ніжними, як фізично, так і вербально, тому що якщо Рак відчуває таку форму підтримки, його стан швидко повертається до нормального.

Лев

Люди, народжені під знаком Лева, дуже надійні, але при вигляді проблеми можуть перегинати палицю своєю надмірною іронією. Найкраще, що ви можете зробити для Лева в такій ситуації, це дозволити йому виговоритися, навіть якщо ви повністю не згодні з його доводами. Леву дуже важливо висловити, чого він хоче, після чого він знову стане таким як раніше.

Діва

На відміну від всіх інших знаків Зодіаку, які страждають від необхідності висловлювати причину свого невдоволення, Діва воліє підходити до проблеми аналітично, розмірковуючи над нею в стінах свого будинку. Замість того, щоб постійно питати її в чому проблема, краще залиште її в спокої. Як тільки вона буде готова, Діва сама розповість вам про те, що її турбує.

Терези

Люди, народжені під знаком Терезів, є великими ідеалістами, які часто дивляться на життя крізь рожеві окуляри. Однак реальність рідко відповідає уявному нами зображенню, тому Терези не розуміють, чому відбувається саме так, і починають сумніватися в собі і своїх здібностях. Якщо ви їх заспокоїте і розповісте, чому вони відчувають себе саме так, то станете їх найкращим другом. Допоможіть їм зрозуміти, що не так і постарайтеся знайти рішення разом.

Скорпіон

Представники даного сузір'я воліють самі контролювати ситуацію. А якщо вона стає некерованою, Скорпіон не стане просити людей про допомогу, намагаючись розібратися з усім поодинці. Однак в даному випадку вам не потрібно вмовляти Скорпіона заспокоїтися, тому що це лише посилить ступінь його розладу. Досить буде проявити співчуття, щоб людина знала, що вона не одна.

Стрілець

Напевно, одним з найбільших недоліків цього знака є його нечутливість. Тому так складно визначити, з якого боку до Стрільця краще підступитися, якщо він опинився у скрутному становищі. Замість обіймів, нескінченних розмов і вислуховування багатогодинних монологів, краще просто поговорити з ним і спробувати відвернути розум Стрільця від того, що його гризе (але навіть не мрійте про те, щоб перетворити це в жарт).

Козеріг

Люди, народжені під цим знаком, створюють видимість самодостатності і відсутності необхідності в чужій допомозі в скрутну хвилину. Звичайно, це неправда, ви потрібні йому, щоб він міг виговоритися. Він хоче почути від вас пораду і вашу думку, якщо попросить про них. Дуже важливо, щоб Козеріг ніколи не забував про те, що ви перебуваєте поруч.

Водолій

Представники цього сузір'я надзвичайно вперті і неслухняні. Вони вдають, що проблеми не існує або що вона не має для них значення. Водолії чудово розуміють, що проблема є, але тікають від неї, кажучи всім оточуючим, щоб залишили їх у спокої. Не дозволяйте Водолію думати, що його проблеми менш важливі, ніж проблеми інших людей, і ні в якому разі не кидайте його одного.

Риби

Якщо Риба перебуває у розпачі, то робить це стильно і не приховує свої почуття. Ці люди вимагають повної уваги до себе, тому ви повинні їм її дарувати. Якщо ви знаєте, що може трохи поліпшити їхнє самопочуття, використовуйте це негайно, тому що у Риб дійсно дуже чутлива душа, і вам слід поводитися з нею дуже обережно.

Джерело: Медіа-Полісся

Читати також