Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

Як за 3 хвилини почистити праску від нагару і накипу домашніми засобами

Ілюстративне фото

Праска, як і будь-яка інша річ, новою залишається недовго. Поступово поверхня підошви забруднюється, на ній утворюється гар. Все це під час прасування залишає брудні сліди на речах, а нерідко і взагалі приводить їх в непридатність. Але і це не вся проблема. Так як у внутрішньому резервуарі знаходиться вода, то і накип утворюється. Обсипаючись, він потрапляє на речі у вигляді білого осаду, до того ж, псує сам пристрій. Не варто впадати у відчай і вже тим більше викидати праску, всі ці забруднення можна видалити за дві-три хвилини, інформує Ukr.Media.

Чистка підошви приладу

Нам буде потрібно всього лише сода і вологий чистий рушник. Соду необхідно насипати на рушник, потім включаємо на середній температурний режим праску і прасуємо.

На процес прасування йде близько двох-трьох хвилин. Цього часу достатньо, щоб нагар з підошви залишився на рушнику. Далі праска відключається від мережі. Після того, як вона злегка охолоне, тим же рушником потрібно прибрати забруднення, що залишилося.

Чистка внутрішньої частини праски

У резервуар приладу замість води заливається оцет. Як і в попередньому випадку включаємо праску і ставимо її на середній температурний режим. Беремо непотрібну серветку або шматок тканини і добре її пропрасовуємо, регулярно включаючи кнопку, що регулює вихід пари. Накип, а заодно і бруд, що скупчився всередині, залишиться на серветці.

Якщо виконувати подібні профілактичні дії на постійній основі, праска ніколи вас не підведе, а її експлуатаційний термін істотно збільшиться.

Читати також