Рівне Медіа
Словацького 4-6, 320 Рiвненська область, Рiвне
+380988858579 rivne.media@gmail.com

Як зберігати картоплю у квартирі: поради для містян

Якщо ви живете в квартирі і у вас немає льоху, можна зберігати картоплю на балконі. Вам буде потрібно міцна герметична тара, наприклад, ящик. У нього повинно входити не більше 320 кілограмів.

Щоб ящик виконував свої функції, встановіть друге дно і зробіть подвійну кришку. Порожнечі заповніть пінопластом, утеплювачем або тирсою. Сам ящик краще виготовити з вагонки або товстої фанери. Пофарбуйте його для підвищення вологостійкості.

Щоб всередині ящика підтримувалася одна і та ж температура, вмонтуйте всередину дві лампи по 15 ВТ. Можна прикріпити на стінку ящика термометр і при зниженні температури включати лампочки вручну. Варто відзначити, що під дією світла, картопля в ящиках починає зеленіти. Щоб цього не сталося, попередньо закрийте картоплюю темною тканиною або пофарбуйте лампи темною фарбою.

Читайте також: Як правильно зберігати картоплю, щоби вона долежала до весни.

Якщо немає балкона, то зберігати картоплю взимку можна і в квартирі в будь-якому темному місці. Однак, термін зберігання в цьому випадку складе всього один місяць. Після цього картопля почне в'янути або рости.

Якийсь час можна зберігати картоплю і в нижньому відділі холодильної камери, призначеної для зберігання овочів. При цьому краще тримати бульби в паперових пакетах, в поліетиленових картопля починає гнити. Але слід враховувати, що при тривалому зберігання на холоді у картоплі з крохмалю утворюється цукор і бульби стають солодкими.

Читати також