Рівне Медіа
Словацького 4-6, 320 Рiвненська область, Рiвне
+380988858579 rivne.media@gmail.com

Яка комунпослуга мешканцям Рівненщини найбільше "влітає у копієчку"

Головне управління статистики у Рівненській області надало оновлені дані стосовно заборгованості населення регіону за комунальні послуги. 

Так, у листопаді 2021-го жителі краю заплатили за комуналку 360,5 млн.грн. Це 75,5% від нарахованої суми. 

На кінець листопада заборгованість населення зі сплати за постачання теплової енергії та гарячої води становила 223,7 млн.грн. Ця цифра значно вища, аніж за інші комунальні послуги. 

Так, за постачання та розподіл електричної енергії боргують 157,6 млн.грн, за централізоване водопостачання та водовідведення – 103,2 млн.грн, за управління багатоквартирним будинком – 32,1 млн.грн, за надання послуг з вивезення побутових відходів – 23,3 млн.грн, за постачання та розподіл природного газу – 18,3 млн.грн.

Читати також

27.01.2022 Відомого рівненського лікаря попередили про відсторонення від роботи, бо не має щеплення від ковіду

- Здається, це не найкращий момент для вимушеної неоплачуваної відпустки. Але це я так думаю. А уряд каже, що так краще. Для всіх. На основі доказової медицини. Ок, час розсудить нас, - пише лікар. - Ні, я не йду з медицини. Не працювати дозволити собі не можу. Просто коли зачиняються одні двері, то відчиняються інші. А в лікарні зустрінемося вже після карантину. Або зміни умов допуску на роботу. Можливо.