Рівне Медіа
Словацького 4-6, 320 Рiвненська область, Рiвне
+380988858579 rivne.media@gmail.com

Які продукти очищають організм від нікотину?

Нікотин – це токсична речовина, яка шкодить здоров'ю. При потраплянні в організм він може там перебувати тривалий час. 

24 канал повідомляє, що природне очищення від нікотину триває близько 6 місяців. Проте існують продукти, які можуть пришвидшити цей процес та нейтралізувати нікотин в організмі.

Продукти, які нейтралізують нікотин

Капуста

Капуста – це джерело ізотіоціанатів та антиоксидантів, які сприяють швидкому виведенню токсинів з організму, зокрема нікотину. Також вона ефективно захищає від онкологічних захворювань.

Журавлина

Ягоди журавлини ефективно борються зі шкідливим нікотином завдяки підвищенню рівня цукру в крові. Кислота, яка міститься у них, найшвидше справиться зі шкідливими домішками у крові.

Шпинат

Якщо ви вирішили позбутись шкідливої звички, а саме куріння, зелене листя шпинату захистить від абстинентного синдрому, який може виникнути в процесі відмови від сигарет. Він негативно впливає на психічний та емоційний стан людини.

Цитрусові

Вітамін С, який входить до складу цитрусових фруктів, допоможе легше позбутись залежності, адже знижує рівень стресу.

Броколі

Ще один чудо-овоч, який ефективно впорається із залишками шкідливих речовин в організмі. Він містить велику кількість вітамінів В5, С і В, а також ген NRF2.

Гранат

Червоні ягідки гранату містять мікроелементи, які чудово очищають судини. Особливо корисно пити сік граната, який часто рекомендують лікарі людям з недокрів'ям і при розладах шлунково-кишкового тракту.

Паростки пшениці

Пшениця покращить еластичність серцево-судинної системи та сприятиме виведенню токсинів з організму.

Курцям, які намагаються позбутися залежності, також рекомендується часто провітрювати приміщення і проводити більше часу на свіжому повітрі. До того ж варто приділити увагу фізичним навантаженням, вони також сприятимуть виведенню слизу з бронхів та поліпшать загальний стан здоров'я.

Джерело - 24 канал.

Читати також