Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

Яких чоловіків притягують представниці різних знаків Зодіаку

Ти часто виявляєш, що, скільки б не намагалася, приваблюєш чоловіків певного типу? При цьому обставини вашої зустрічі можуть бути різними, але характеристики кожного хлопця лякаюче схожі. 

Астрологи розповіли, яких чоловіків притягують представниці різних знаків Зодіаку.

Овен

До Овнів, як правило, прагнуть хлопці, які покладаються на них в прийнятті рішень, наприклад, куди піти, чим зайнятися, як провести дозвілля. Це не означає, що твої обранці нерішучі або ліниві, вони знають, що твої ідеї перевершать їх пропозиції. Тобі часто хочеться скрутити благовірного в баранячий ріг і бути поруч з тим, хто візьме на себе більше відповідальності за свої дії, але доля невблаганна. Роби висновки і поблажки коханому.

Телець

Хлопці, які збігаються до тебе, потребують телячих ніжностей. Ні, вони не мамині синочки, просто жадають зустріти ту, хто стане їхнім прихильником, наповнить душу любов’ю і оточить ласкою. Зізнайся, ти змушуєш людей відчувати себе коханими, як тільки вони переступають поріг твого будинку. Змирися і даруй турботу ближньому!

Близнюки

Тримайтеся, Близнюки, вам дісталися хлопці, які потребують хліба і видовищ. Вони знають, що отримають в пакеті «два в одному» і ти забезпечеш їх незгасаючою енергією і жагою до життя. Не думай, що твій коханий тюхтій, вічно тягнуча педаль гальма. Йому потрібна підзарядка і яскраві емоції, які ти можеш надати з надлишком. Головний урок – навчися ділитися і повернеться сторицею.

Рак

Рак часто привертає не тільки емоційних чоловіків, а й великих маніпуляторів. Вони будуть робити все, щоб змусити тебе піклуватися про них. За допомогою обману і хитрощів вони натиснуть на твої слабкі точки – схильність до співпереживання і гіперчутливість, і ти від них вже нікуди не дінешся. Але ж це так приємно бути комусь потрібною і коханою!

Лев

Лев – зірка, яка притягує чоловіків, охочих скупатися в променях їхньої слави і сліпучої натури. Якби існували змагання по епатажу, ти б зайняла в них перше місце. Що з цим робити? Розслабитися і опромінювати чоловіків своєї іскрометністю і неординарністю. І нехай прибуде з тобою сила!

Діва

Діва привертає кавалерів, які шукають порядок в хаотичному світі. Вони, як правило, трошки зламані і потребують надійної опори, твого міцному плеча. Це втрачені люди, яких ти повинна наставити на шлях істинний. Тільки не дуже вживайся в роль поводиря, є ризик залишитися з залежним чоловічок на руках.

Терези

До Терезів горнуться ті, хто хоче дівчину, яка стала б для них усім. Так-так, ти в рівній мірі соціально активна, любляча і розумна, і робиш життя кожного чоловіка кращим. Немає нічого дивного в залежності від тебе, але не перетворися на шкідливу звичку.

Скорпіон

Скорпіон приваблює чоловіків, які втратили пристрасть, тому що ніхто не в змозі дати їм стільки пристрасті, скільки можеш дати ти. Твоє бажання заражає, запалює і обдає збудливою хвилею. Головне в ній не потонути. Прибережи для улюбленого рятувальний круг і будь на поготові.

Стрілец

До Стрільців тягнутися зграйками втомлені від життя люди. Вони знають, що ти покажеш їм дивовижні речі і місця, які вони ніколи не бачили і не пробували. Ти обов’язково покажеш їм музей сеkс-машин в Празі, пам’ятник жіночих грудей в Амстердамі і секретний острів в Таїланді. Ти пропонуєш людям цілий світ, як тут не спокуситися?

Козоріг

Козеріг зацікавлений в фінансово нестабільних чоловіках, яким не завадить чарівний пендель і господарська рука. Твої консерваторські замашки допоможуть заощадити бюджет і збережуть ваш спільний спокій. Пам’ятай, благовірний на хиткому грунті, і потребує тебе і відчуття безпеки.

Водолій

Ти так і маниш хлопців, які хочуть бути прийнятими разом з їх оригінальністю і тарганами. Проїхатися на магазинному візку – виконано, зістрибнути з хмарочоса – є така справа. Тільки не забудь надіти захисний шолом і захопити парашут. А якщо коротко: тобі завжди подобається унікальність і індивідуальність, за тим і приходять!

Риби

Творчі натури, які прагнуть вираження, наввипередки біжать до Риб, які мають до них особливий підхід. Ти розкриваєш досі незвідані куточки творчої сторони коханого, і йому це подобається. Тобі кажуть, що в них заснув великий творець, саме час розбудити його і отримувати задоволення від цього процесу.

За матеріалами

Читати також