Рівне Медіа

Якими месенджерами користуються найбільше українців?

Фото - відкриті джерела; Ілюстративне фото

Серед мобільних додатків, за допомогою яких українці обмінюються інформацією, є три головних, якими користується більшість населення країни – Viber, Facebook Messenger і Telegram. Про це повідомили на сайті Київського міжнародного інститут соціології, який проводив відповідне соціологічне дослідження 5 – 7 лютого 2021 року.

Про це повідомляє 24 Канал із посиланням на сайт КМІС.

Опитавши 2005 респондентів, Інститут виявив, що 27% українців взагалі не використовують мобільний телефон для обміну повідомленнями. Ті респонденти, які користуються телефоном, могли обрати наступні варіанти відповідей: Viber, WhatsApp, Facebook Messenger, Telegram, Twitter.

Найпопулярніші додатки для листування в Україні

  • Найбільш поширеним серед населення застосунком для обміну інформації став Viber, яким користуються майже 66% респондентів. Додаток лідирує серед усіх вікових груп.
     
  • Друге місце посідає Facebook Messenger, який використовують майже 35% опитаних. Проте лідирує додаток не скрізь. У віковій категорії "18-29 років" друге місце займає Telegram, який використовують 45% користувачів. Також у віковій групі "70 років і старші" опитані більше користуються WhatsApp, аніж Facebook Messenger.
  • Третє місце за кількістю користувачів займає Telegram – йому довіряють 24,2% користувачів. Цей додаток, як раніше зазначалось, займає другу позицію серед вікової категорії "18-29 років".
  • Четверте та п’яте місце займають WhatsApp та Twitter відповідно. Цікаво, що в опитування не потрапили такі популярні засоби комунікації, як Instagram та TikTok.

Згідно з дослідженням, можливості Telegam та WhatsApp більше використовують жителі міст. Telegram – 28% у містах та 16% у селах; WhatsApp – 25% серед міського населення та 12% серед сільського.

Читати також