Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

"Якщо хочете йти в Україну зі зброєю в руках, знайте: ви тут ляжете!": мешканець Гощі спалив свій російський паспорт

Мешканець Гощі, що на Рівненщині, на знак протесту спалив свій російський паспорт та закликав зробити те ж саме інших росіян. 

Про це повідомляє ДБР. 

Як зазначається, 50-річний чоловік народився в Україні, але ще до школи із батьками переїхав на Камчатку. Служив в армії у Амурській області та здобув спеціальність рядового радіотелефоніста.

Із 2019 році року чоловік повернувся на батьківщину, аби тут доглядати за старим батьком, який також хотів зустріти старість в Україні.

- За час свого проживання в сторону себе не бачив ніякого негативу. Стосовно спілкування російською мовою також не було ніяких претензій. Тут я не спостерігаю ні фашизму, на нацизму, - каже чоловік. 

Він також зазначив, що засуджує дії російського президента та тих, хто їх виконує. 

Проте у росії у чоловіка залишився 18-річний син. тому родина боїться, що його призвуть до війська, і тоді фактично він мав би піти воювати проти свого батька та діда. Чоловік каже, що нехай краще його син сяде до в’язниці, аніж піде на війну. Він спалив свої документи – паспорт і військовий квиток.

- Увага, громадяни Російської Федерації, хто хоче йти в Україну зі зброєю в руках, знайте: ви тут ляжете. Не виконуйте злочинні накази свого уряду, - додав він. 

Читати також

03.07.2022 Білоруські військові вчаться зводити понтонні переправи біля кордону з Рівненщиною

- На Волинському та Поліському напрямках підрозділи збройних сил республіки білорусь на ротаційній основі продовжують виконувати завдання з прикриття білорусько-українського кордону в прикордонних районах Брестської та Гомельської областей. Проводяться тренування з наведення понтонних переправ, - йдеться у повідомленні. Разом з тим, наголошується, що ознак формування наступальних угруповань противника не виявлено.

03.07.2022 У Рівному 12-річна переселенка плете патріотичні обереги військовим

- Військовий дуже радів і був розчулений ледь не до сліз. І дівчинка раділа. Ось лише емоції стримувала. Цьому її навчив місяць життя в окупації… Марія та її мама Оксана – з містечка Пологи Запорізької області. Тато - нині в ЗСУ. Після повномасштабного вторгнення рф тато відразу пішов у військкомат, а дівчинка, її мама і бабуся залишилися вдома утрьох. Вони пережили вибухи, вуличні бої, окупацію, відсутність світла, зв’язку і доступу до новин. У рідному місті пробули до квітня. Потім евакуювалися до Рівного. Нині Марія та Оксана допомагають у волонтерському штабі у драмтеатрі. Патріотичні браслети можна придбати там. Донат на розвиток доброї справи – 100 гривень. Кошти потрібні для витратних матеріалів. Дівчинка й надалі плестиме синьо-жовті сувеніри, які оберігатимуть наших захисників.