Рівне Медіа

Юні мовознавці Рівненщини змагались у конкурсі

фото ілюстративне

За перемогу в обласному етапі Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика змагалися 183 учні закладів загальної середньої освіти області, 17 учнів закладів професійно-технічної (професійної) освіти та 25 студентів закладів вищої освіти. Конкурс пройшов 7 грудня на базі Рівненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 24.

Найкращі результати показали учні закладів освіти м. Рівне –  5 призових місць, м. Дубно – 4 призових місця, Острозького району - 3 призових місця, Березнівського та Рівненського районів – по 2 призових місця.

Учні та студенти змагалися кожен у своїй категорії.

 Переможці конкурсу

3 клас

 

 

 

ПІБ учня/студента

Назва навчального закладу

Місце

ПІБ вчителя/викладача

Шарун Дар’я Дмитрівна

Дубенська загальноосвітня школа І–ІІІ ступенів № 7 Дубенської міської ради

1 місце

Росоловська Леся Федорівна

Мирончук Максим Андрійович

навчально-виховний комплекс "Оженинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів (ліцей) - дошкільний навчальний заклад (ясла-садок)" імені Тараса Григоровича Шевченка Острозької районної ради

2 місце

Давидюк Тетяна Олексіївна

Кравченко Естер Сергіївна

Комунальний заклад "Олександрійська спеціалізована мистецька школа-інтернат І - ІІІ ступенів" Рівненської обласної ради

3 місце

Головай Ірина Василівна

4 клас

 

 

 

Андрійчук Юлія Павлівна

Рівненський навчально-виховний комплекс № 12 Рівненської міської ради

1 місце

Марушкевич Лариса Володимирівна

Гузь Тимофій Миколайович

Дубенська спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 5 з поглибленим вивченням іноземних мов Дубенської міської ради

2 місце

Сухоплясова Сніжана Богданівна

Шекель Зоряна Андріївна

Філія Губківська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів опорного закладу Соснівський навчально-виховний комплекс "Гімназія - загальноосвітня школа І ступеня" Березнівської районної ради

3 місце

Літвинчук Ольга Петрівна

5 клас

 

 

 

Шеремета Мирослава Олегівна

Дубенська загальноосвітня школа І–ІІІ ступенів № 7 Дубенської міської ради

1 місце

Заблоцька Іванна Іванівна

Антонюк Дарія Сергіївна

Рафалівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Володимирецької районної ради

2 місце

Тарасюк Галина Миколаївна

Веремчук Вікторія Олександрівна

Бистрицький навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад" Березнівської районної ради

3 місце

Веремчук Галина Степанівна

6 клас

 

 

 

Хоменчук Єлизавета Олександрівна

Хорівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Острозької районної ради

1 місце

Вербулевська Ольга Леонтіївна

Підгородецька Вероніка Олегівна

Острозька загальноосвітня школа І–ІІІ ступенів № 1 Острозької міської ради

2 місце

Корж Тетяна Сергіївна

Григорчук Анна Ярославівна

Гощанська районна гімназія Гощанської районної ради

3 місце

Вовчук Ірина Сергіївна

7 клас

 

 

 

Ткачук Діана Володимирівна

Рівненська гуманітарна гімназія Рівненської міської ради

1 місце

Савонік Тамара Володимирівна

Блищик Дарія Валеріївна

Великоомелянський навчально-виховний комплекс "школа-гімназія" Рівненської районної ради

2 місце

Сівицька Галина Данилівна

Яцюк Анастасія Василівна

Княгининська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Мирогощанської сільської ради Дубенського району

3 місце

Одуд Мирослава Олександрівна

8 клас

 

 

 

Лізак Даниїл Станіславович

Хорівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Острозької районної ради

1 місце

Горлова Лариса Василівна

Кобилянський Орест Романович

Дубенська спеціалізована загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів № 5 з поглибленим вивченням іноземних мов Дубенської міської ради

2 місце

Бойко Олена Сергіївна

Радіон Дарина Русланівна

Обарівський ліцей Рівненської районної ради

3 місце

Ляховчук Наталія Михайлівна

9 клас

 

 

 

Лисюк Марія Вікторівна

Опорний заклад "Великомежиріцький ліцей" Корецької районної ради

1 місце

Боровець Тетяна Ананіївна

Андрієш Валерія Валеріївна

Мізоцький навчально-виховний комплекс "загальноосвітня школа І-ІІ ступенів - ліцей" Здолбунівської районної ради

2 місце

Поліщук Наталія Василівна

Малімон Роман Романович

Рівненський природничо-математичний ліцей "Елітар" Рівненської міської ради

3 місце

Бандюк Галина Олександрівна

 

10 клас

 

 

 

Басич Валерія Олегівна

Опорний загальноосвітній навчальний заклад "Рокитнівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 3" Рокитнівської районної ради

1 місце

Любиш Марія Василівна

Примак Ольга Олександрівна

Сарненська гімназія Сарненської районної ради

2 місце

Стельмах-Переходько Любов Володимирівна

Кирильчук Дарія Сергіївна

Рівненська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 23 Рівненської міської ради

3 місце

Марушкевич Лариса Василівна

11 клас

 

 

 

Островська Мар'яна Володимирівна

Костопільський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І ступеня-гімназія імені Т. Г. Шевченка Костопільської районної ради

1 місце

Ковальчук Тамара Іванівна

Юськова Анастасія Русланівна

Комунальний заклад "Рівненський обласний науковий ліцей-інтернат ІІ-ІІІ ступенів" Рівненської обласної ради

2 місце

Мартинюк Василь Іванович

Яремчук Мілена Вікторівна

Рівненська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 25 Рівненської міської ради

3 місце

Любчик Наталія Георгіївна

Професійно-технічні навчальні заклади

Тачинська Леся Юріївна

Клеванський професійний ліцей

1 місце

Кондратюк Тамара Романівна

Одейчук Софія Леонідівна

Державний професійно-технічний навчальний заклад "Березнівське вище професійне училище"

2 місце

Шевчук Ірина Олександрівна

Яцик Ксенія Володимирівна

Державний навчальний заклад "Здолбунівське вище професійне училище залізничного транспорту"

3 місце

Суздальцева Ірина Миколаївна

Коледжі

 

 

 

Кравчук Анастасія Юріївна

Відокремлений підрозділ "Костопільський медичний коледж комунального закладу вищої освіти "Рівненська медична академія"

1 місце

Глущенко Мирослава Ярославівна

Кухарук Світлана Вікторівна

Відокремлений структурний підрозділ "Рівненський коледж Національного університету біоресурсів і природокористування України"

2 місце

Сорока Мирослава Василівна

Ванценко Софія Вікторівна

Рівненський кооперативний економіко-правовий коледж

3 місце

Вербило Тамара Володимирівна

Педагогічні коледжі

Куліш Лілія Олександрівна

Дубенський коледж Рівненського державного гуманітарного університету

1 місце

Сардига Ольга Володимирівна

Мартинюк Мар' яна Василівна

Сарненський педагогічний коледж Рівненського державного гуманітарного університету

2 місце

Жакун Людмила Адамівна

Заклади вищої освіти гуманітарного профілю

 

 

Немикіна Віолета Анатоліївна

Національний університет "Острозька академія"

1 місце

Хом'як Іван Миколайович

Кащева Анна Григорівна

Приватний вищий навчальний заклад "Міжнародний економіко-гуманітарний університет імені академіка Степана Дем’янчука"

2 місце

Мединська Наталія  Миколаївна

Гарманюк Богдана Олександрівна

Рівненський державний гуманітарний університет

3 місце

Кірілкова Наталія Василівна, Щербачук Наталія Петрівна

Заклади вищої освіти технічного профілю

Бойко Наталія Анатоліївна

Національний університет "Острозька академія"

1 місце

Мініч Лариса Степанівна

Ковальчук Аліна Ігорівна

Приватний вищий навчальний заклад "Міжнародний економіко-гуманітарний університет імені академіка Степана Дем’янчука"

2 місце

Брильова Лариса Євгенівна

Яковець Яна Віталіївна

Приватний вищий навчальний заклад "Міжнародний економіко-гуманітарний університет імені академіка Степана Дем’янчука"

3 місце

Груба Таміла Леонідівна

«Всі ці учні та студенти братимуть участь у підсумковому етапі ХХ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика. Особисто вболіваю за кожного учасника, бажаю їм гідно представити Рівненщину на всеукраїнському рівні і, звісно, перемог», - розповів начальник управління освіти і науки РОДА Григорій Таргонський.

Пресслужба управління освіти і науки Рівненської ОДА

 

 

Читати також