Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

З 19 грудня в Україні діятимуть додаткові карантинні обмеження (ПЕРЕЛІК)

Фото - ілюстративне / відкриті джерела

З 19 грудня по всій території України діятимуть додаткові карантинні обмеження та заборони. Про це інформує Урядовий портал.

Нові обмеження стосуються проведення новорічних свят та концертів, роботи розважальних закладів, а також допустимої кількості людей під час певних заходів.

Забороняється:

  • Проведення в закладах освіти масових заходів (вистав, свят, концертів) за участі дітей з більш ніж однієї групи/класу та за присутності відвідувачів.
  • Проведення в розважальних закладах та закладах громадського харчування святкових заходів, бенкетів, майстер-класів, публічних подій.
  • Приймання відвідувачів у музеях, на виставках, в галереях тощо, якщо в залах присутні більше однієї особи на 10 кв. метрів.
  • Робота закладів громадського харчування з 23:00 до 7:00 (крім доставки та замовлень на винос). Проведення розрахункових операцій припиняється після 22:00. У ніч з 31.12 на 01.01 робота ресторанів та кафе буде дозволена до 01:00.
  • Релігійні заходи: в приміщенні за умови присутності більше однієї особи на 5 кв. метрів, на відкритому повітрі за умови недотримання дистанції 1,5 метра між присутніми.

Нагадаємо, з 8 січня в Україні діятиме "карантин зимових канікул", який передбчає низку додаткових заборон та обмежень.

Читати також