Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

З "Азовсталі" в Маріуполі зникли безвісти тисячі працівників, загинули 150 людей

Донедавна "Азовсталь" була потужним підприємством, яке виготовляло 4 мільйони тонн сталі щорічно. Тепер завод слугує укриттям для військових та цивільних, а зовні російські військові безперервно обстрілюють будівлю.

Про те, що відбувалось і досі відбувається на заводі розповів Юрій Риженков, генеральний директор холдингу Метінвест, якому й належить завод в Маріуполі. Про це повідомляє СNN.

За словами Риженкова, щонайменше 150 співробітників заводу "Азовсталь" були вбиті, а ще тисячі залишаються зниклими безвісти.

З більш ніж 11 тисяч працівників заводу з Маріуполя евакуювались тільки 4,5 тисячі й вийшли з керівничтвом на зв'язок. Фактично, тисячі працівників заводу зникли безвісти. 

Досі компанія намагалася зробити все можливе, щоб доставити людей в безпечне місце. Але зараз, за його словами, російські окупанти не дозволяють привозити в місто їжу, воду та централізовано вивозити цивільне населення з Маріуполя.

"Бачити, як руйнується ваше місто – жахливо, ви можете порівняти його з родичем, який помирає на ваших руках. І бачити, як він або вона поступово вмирає, відмовляє орган за органом, і ви нічого не можете зробити", – так Голтвенко описав Маріуполь.

Риженков вважає, що путін намагається зруйнувати не завод, а його символічне значення для українців. 

Читати також