Рівне Медіа
Словацького 4-6, 320 Рiвненська область, Рiвне
+380988858579 rivne.media@gmail.com

За 20 кілометрів від Рівного утворився мікросмерч (ВІДЕО)

фото - ілюстративне/відкриті джерела

У селі Дорогобуж колишнього Гощанського району очевидці зафільмували незвичне природне явище, схоже на невеликий смерч. Випадок мав місце у вівторок, 25 травня. Тоді синоптики видали для Рівненщини "жовтий" рівень небезпеки через грози, град та пориви вітру.

Начальник Рівненського обласного гідрометеорологічного центру Богдан Масовець пояснив походження природного явища у Дорогобужі.

- Схоже на локальний мікросмерч. Він, мабуть, швидко зруйнувався, оскільки температура повітря була невисокою. У вівторок була значна нестійкість атмосфери. Таке могло бути, - зазначив Богдан Масовець.

Нагадаємо, тиждень тому була спроба утворення смерчу у Костополі

Такі явища як мікросмерч виникають раптово і спрогнозувати їх за 2-3 дні неможливо. Побачити таке загострення на метеорологічному локаторі можна за лічені години. 

Відео - Rivne_1283

Читати також

30.11.2021 1 грудня - День прокуратури України: привітання зі святом у віршах і прозі (+Картинки)

1 грудня в Україні відзначають День прокуратури. Дата святкування була вибрана не випадково – саме цього дня, у 1991 році, Верховна Рада ухвалила закон України "Про прокуратуру", а також низку інших нормативних актів. Цього дня прийнято вітати зі святом усіх причетних до цієї структури. Ми зібрали привітання із професійним святом, а також святкові картинки та листівки.