Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

За 9 місяців на Костопільщині поліцейські склали понад 170 протоколів за самогоноваріння

Фото - відкриті джерела; Ілюстративне фото

За 9 місяці дільничні офіцери поліції Костопільського району склали 176 протоколів за ст.176 «Виготовлення, зберігання самогону та апаратів для його вироблення» Кодексу України про адміністративні правопорушення, що на 41 протокол більше в порівнянні аналогічним періодом минулого року.

Після проведених перевірок правоохоронцями виявлено та знищено понад тисячу літрів браги, близько дев’яти сотень літрів готового для вживання спиртного напою та тридцять два саморобні самогонні апарати. Всю виявлену продукцію та прилади для її виготовлення вилучено та знищено.

На правопорушників накладено штрафів на суму 7899 гривень, з яких – 5241 гривень сплачено.

Про це повідомили в Костопільському відділі поліції.

Читати також

25.09.2022 У Володимирці попрощались з молодим командиром, який загинув при звільненні Харківщини

Він служив в 14 окремій механізованій бригаді командиром відділення 4 стрілецької роти, 2-го стрілецького батальйону. Загинув при звільненні Харківської області. Герою 30 вересня виповнилося би 26 років. По усьому маршруту десятки людей на колінах зустрічали ескорт. Після чого земляки попрощалис із Героєм на майдані Єдності. Поховають захисника сьогодні у Свято-Миколаївському двопрестольному храмі ПЦУ.

25.09.2022 На Рівненщині будують нове відділення психоневрологічного інтернату

Також Олексій Бучинський та Олександр Гомон завітали у КП «Обласна психіатрична лікарня с. Орлівка» РОР, де ознайомились із  новим укриттям, яке знаходиться на фінальній стадії реконструкції та має бути завершене до кінця поточного тижня, лікувальними відділеннями, клініко-діагностичною лабораторією, пральнею та господарчою частиною закладу, поспілкувалися з його працівниками та підопічними.