Рівне Медіа

За чотири роки розмір виплати орендної плати за земельні частки зріс на 300 мільйонів

За чотири роки розмір виплати орендної плати за земельні частки зріс на 300 мільйонів. Про це сьогодні повідомила на засіданні, де відбувалися підсумку роботи аграрного комплексу області за 9 місяців поточного року, начальник департаменту агропромислового розвитку Рівненської ОДА Надія Переходько. За її словами, розмір виплати орендної плати за земельні частки у 2019 році сягнув більше 550 млн. грн., а у 2015 році сума виплат була 254 млн. грн.

 

Надія Переходько відзначила, що найбільше серед районів сплачують виплати за паї Радивилівський, Гащанський, Млинівський та Рівненський райони.

Також в ході засідання перший заступник голови Рівненської обласної ради Сергій Свисталюк та заступник голови Рівненської ОДА Ігор Тимошенко привітали аграріїв з професійним святом.

Нагадаємо, що цієї неділі згідно з Указом Президента України №428/93 від 7 жовтня 1993 року в Україні відзначатимуть День працівників сільського господарства.

Сергій Свисталюк зауважив, що коли відбувається обласний конкурс щодо відшкодування відсоткових ставок за кредитами, кожен з членів комісії завжди підтримує представників сільського господарства.

За багаторічну сумлінну працю, вагомий особистий внесок у розвиток сільськогосподарського виробництва Рівненщини та з нагоди професійного свята Сергій Свисталюк нагородив Почесними грамотами та відзнаками обласної ради власника приватного акціонерного товариства «Мізоцьке ремонтно-транспортне підприємство» Здолбунівського району Олександра Андріюка, директора фермерського господарства «Весна» Корецького району Олега Гирбу, старшого наукового співробітника відділу рослинництва Інституту сільського господарства Західного Полісся Національної академії аграрних наук України Галину Ровну, бухгалтера фермерського господарства «Агро V» Радивилівського району Ольгу Молявчик, заступника директора сільськогосподарського приватного підприємства «Мир» Сарненського району Михайла Чижа, директора товариства з обмеженою відповідальністю «Хавест-агро» Млинівського району Андрія Ясинського.

За інформацією пресслужби Рівнеоблради

Читати також