Рівне Медіа

За день на Рівненщині зафіксовали чотири порушення правил рибальства

19 листопада 2019 року Рівненський рибоохоронний патруль зафіксував чотири порушення правил рибальства, два з яких грубі порушення правил рибальства.

Близько 19 години рейдовою групою на р. Путилівка, поблизу с. Мочулки Рівненського району було викрито двох місцевих жителів, які здійснювали незаконний вилов водних біоресурсів забороненим знаряддям лову – двома «острогами». У одного з чоловіків вилучено майже 2 кг риби, а саме: лин – 2 екз., окунь – 1 екз. та щука -1 екз. Сума збитків, завданих рибному господарству, становить 595 грн.

На осіб складено протоколи про адміністративні правопорушення за ч. 4 ст. 85 КУпАП. Матеріали справи направлені до районного суду Рівненської області для притягнення порушників до відповідальності. Незаконно добуті водні біоресурси  та знаряддя лову вилучені.

Того самого дня під час проведення рибоохороного огляду на березі р. Путилівка, поблизу с. Мочулки та с. Жобрин було задокументовано ще два порушення правил рибальства. Громадяни мали намір здійснити вилов водних біоресурсів забороненими знаряддями лову – «острогою» та «драчем». Внаслідок вчинення дій чоловіки порушили ст. 63 ЗУ «Про тваринний світ», п. 4.3 Правил любительського і спортивного рибальства.  На осіб було оформлено протоколи за ч. 3 ст. 85 КУпАП.

Рівненський рибоохоронний патруль закликає громадян дотримуватись природоохоронного законодавства. У разі виявлення порушення – прохання терміново повідомляти за номерами телефонної «гарячої лінії» відомства: (067) 54 05 390.

Довідкова інформація:

Порушення правил рибальства карається як накладенням штрафів, так і притягненням до кримінальної відповідальності. Сума штрафів за порушення правил рибальства згідно КУпАП становить від 340 до 680 грн. За незаконне зайняття рибним промислом, що завдало істотну шкоду передбачена кримінальна відповідальність відповідно до ст. 249 ККУ. Штраф від 1 700 до 3 400 грн або обмеженням волі на строк до трьох років, з конфіскацією знарядь і засобів промислу.

Рівненський рибоохоронний патруль

Читати також