Рівне Медіа

За літо оздоровилося майже 18 тисяч дітей-пільговиків Рівненщини

Як пройшла цьогорічна оздоровча кампанія, а також плани на 2020 рік обговорили під час Всеукраїнської селекторної наради під керівництвом Міністерства соцполітики України.

Від області участь у заході взяли представники департаменту соцзахисту та служби у справах дітей, управлінь освіти і науки, охорони здоров’я, у справах молоді та спорту та інші.

Особливу увагу учасники заходу приділили оздоровленню дітей пільгових категорій.

За словами першої заступниці директора департаменту соцзахисту населення ОДА Анни Закусілової, під час літньої оздоровчої кампанії в області працювали 140 дитячих закладів оздоровлення та відпочинку, серед них – 13 позаміські стаціонарні.

«Організація оздоровлення та відпочинку дітей в області була проведена на належному рівні. Нещасних випадків і надзвичайних ситуацій, а також спалахів інфекційних захворювань та харчових отруєнь в дитячих закладах, санаторіях області не зареєстрували», - прозвітувала Анна Закусілова.

У літній період за рахунок бюджетних коштів оздоровилися та відпочили близько 28,5 тисяч дітей шкільного віку. Серед них понад 18 тисяч – діти, що потребують особливої уваги та підтримки. А це діти-сироти, та діти, що позбавлені батьківського піклування, діти учасників АТО, діти багатодітних сімей, з інвалідністю, внутрішньо переміщені особи.

Крім того, в дитячих закладах Рівненщини відпочили 59 дітей, які проживають на території Донецької та Луганської областей.

Також санаторно-курортним лікуванням забезпечили 68 дітей з інвалідністю, що потребують особливих умов оздоровлення, разом з одним із батьків.

Загалом цьогоріч фінансування з обласного і місцевих бюджетів на оздоровлення та відпочинок дітей збільшені та склали понад 22,8 мільйони гривень.

За результатами наради урядовці рекомендували регіонам готуватися до оздоровчої кампанії-2020. При цьому велику увагу необхідно приділити атестації дитячих закладів, їх пожежній безпеці, дотримання санітарного законодавства та епідеміологічного благополуччя.

Пресслужба Рівненської ОДА

Читати також