Рівне Медіа

За місяць на Рівненщині більше сотні разів порушували правила рибальства

У період з 1 по 31 травня 2021 року інспекторами Рівненського рибоохоронного патруля було проведено 3 рибоохоронних рейдів. В результаті, викрито 107 порушень природоохоронного законодавства, з яких 21 грубих. Також складено 80 протоколів за ч. 3 ст. 85 КУпАП (порушення правил рибальства). Крім цього, оформлено 6 актів виявлення та вилучення безхазяйного майна.

 «За даний період на порушників накладено 7 157 грн штрафів. Збитки, завдані рибному господарству, склали 9 520 грн. В ході проведених заходів інспектори вилучили 59 кг водних біоресурсів, з яких 53 кг – за актами виявлення та вилучення майна, власник якого не встановлений. Також вилучено 22 од. заборонених знарядь лову та ще 51 од. - за актами безхазяйного майна. Затримано один транспортних засобів», - повідомив керівник Рівненського рибоохоронного патруля Сергій Бондар.

Крім цього, 21 справу передано до судів для притягнення винних осіб до адміністративної відповідальності.

Для прикладу, 12 травня 2021 року державні інспектори спільно з громадським інспектором задокументували грубе порушення правил. Інцидент стався на Млинівському водосховищі, поблизу смт. Млинів Дубенського району Рівненської області. Викрито громадянина який здійснював  незаконний вилов водних біоресурсів забороненим знаряддям лову – сіткою. У знарядді лову знаходилось майже 2 кг водних біоресурсів, а саме: плітка -30 екз. Збитки, завдані рибному господарству, склали 2 550 грн. Незаконно добуті водні біоресурси та заборонені знаряддя лову вилучено. На особу складено протокол про адміністративні правопорушення за ч. 4 ст. 85 КУпАП. Матеріали справи готуються для передачі до районних судів Рівненської області для притягнення порушників до відповідальності.

20 травня державні інспектори рибоохоронного патруля спільно з громадськими інспекторами та дільничним інспектором ВСП «Вичівка» провели обстеження оз. Омит та прилеглих водойм, оз. Нобель, р. Прип’ять та р. Стохід Вараського району Рівненської області. В результаті виявлено безгосподарське майно. З водойми вилучено 8 од. ситних знарядь лову, загальною довжиною 500 метрів у сітках знаходилися водні біоресурси , які у живому вигляді випущені у водойми. Складено акт виявлення безхазяйного майна.

За інформацією пресслужби Рівненського рибоохоронного патруля.

Читати також