Рівне Медіа

За місяць на Рівненщині утричі зросла кількість нових випадків COVID-19

Рівненщина одна із семи областей, яка за показниками поширення COVID-19 знаходиться поки що у «зеленій» епідемічній зоні. Однак спостерігається тенденція до збільшення кількості хворих. Про це стало відомо із повідомлення Рівненської ОДА.

Як розповів перший заступник голови ОДА Сергій Подолін, щотижня динаміка виявлення нових випадків наростає.

«Лише за останній тиждень кількість хворих зросла майже на 44%. А за місяць маємо утричі більше інфікованих. Так, якщо за липень по області було зареєстровано 203 нових випадків коронавірусу, то вже за серпень ми маємо – 705. Тривожність ситуації додає новий штам «Дельта», що передається в 2,5 раза швидше. Тому вкотре закликаю всіх мешканців Рівненщини захистити себе та своїх близьких, вакцинувавшись від коронавірусу. Вакцинація - наразі єдиний дієвий механізм у боротьбі з пандемією», - зазначив Сергій Подолін.

Перший заступник голови ОДА наголосив, що інтенсивність третьої хвилі залежить від кожного – від свідомого ставлення до свого здоров’я та дотримання рекомендацій МОЗ.

Наразі на Рівненщині зроблено 211 тисяч вакцинацій. Жителів Рівненщини щеплюють чотирма вакцинами: AstraZeneca, CoronaVac, Pfizer та Moderna, які є в достатній кількості в центрах вакцинації та пунктах щеплень

Читати також