Рівне Медіа
Словацького 4-6, 320 Рiвненська область, Рiвне
+380988858579 rivne.media@gmail.com

За місяць на Рівненщині викрили більше ста порушень правил рибальства

Упродовж травня інспекторами Рівненського рибоохоронного патруля було проведено три рибоохоронних рейди. В результаті, викрито 107 порушень природоохоронного законодавства, з яких 21 грубих. Також складено 80 протоколів за ч. 3 ст. 85 КУпАП (порушення правил рибальства). Крім цього, оформлено 6 актів виявлення та вилучення безхазяйного майна.

 «За даний період на порушників накладено 7157 грн штрафів. Збитки, завдані рибному господарству, склали 9 520 грн. В ході проведених заходів інспектори вилучили 59 кг водних біоресурсів, з яких 53 кг – за актами виявлення та вилучення майна, власник якого не встановлений. Також вилучено 22 од. заборонених знарядь лову та ще 51 од. - за актами безхазяйного майна. Затримано один транспортний засіб», - повідомив керівник Рівненського рибоохоронного патруля Сергій Бондар.

21 справу передано до судів для притягнення винних осіб до адміністративної відповідальності.

Читати також

30.11.2021 1 грудня - День прокуратури України: привітання зі святом у віршах і прозі (+Картинки)

1 грудня в Україні відзначають День прокуратури. Дата святкування була вибрана не випадково – саме цього дня, у 1991 році, Верховна Рада ухвалила закон України "Про прокуратуру", а також низку інших нормативних актів. Цього дня прийнято вітати зі святом усіх причетних до цієї структури. Ми зібрали привітання із професійним святом, а також святкові картинки та листівки.