Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

За тиждень "тонуть" по 5 авто: мешканці Квасилова скаржаться на підтоплення вулиці (ФОТО+ВІДЕО)

У Квасилові мешканці вулиців Зеленої скаржаться на підтоплення. 

Ролик з місця опублікували у спільноті rivne_1283.

За словами авторки відео, водії, які не знають місцевості, опиняються у пастці. Люди, які проживають на даній вулиці, не можуть вийти з дворів.

 "Люди, які не знають, їдучи сюдою просто викликають машину, аби їх витягли", - каже жінка.

За тиждень на даному відрізку дороги у халепу потрапляють 5-7 автомобілів. 

У коментарях користувачі соцмереж повідомляють, що раніше біля цієї дороги були болота, куди збігала вода. Однак, дані території виділили під забудову. Внаслідок будівництва на вулиці почала збиратись вода.

Дану ситуацію прокоментувала староста Квасилова Віта Кисільова:

"Проблема вулиці Зеленої виникла внаслідок багаторічного ведення хаотичної господарської діяльності власниками індивідуальних домоволодінь нового масиву. Рішення про замощення земельних ділянок вище горизонтальної площини власники новобудов приймали самостійно без погодження. На моє прохання показати проєкт забудови, в якому має бути також передбачено вертикальне планування земельної ділянки (штучна зміна існуючого рельєфу з водовідведенням), не показали".

За словами старости Квасилова, про підтоплення було проінформовано усі відповідальні сторони міської ради з проханням створення тимчасової комісії по питанню порушення державних будівельних норм під час будівництва індивідуальних житлових будинків, а також шляхів вирішення надзвичайної ситуації.

"Під час робочої наради департаменту інфраструктури та благоустрою було прийнято рішення провести геодезичні вишуковування даного масиву, які дозволять розробити проектно-кошторисну документацію на проведення капітального ремонту вулиці Зеленої із водовідведенням", - додала Віта Кисільова.

Сьогодні комунальники вивісили попереджувальні знаки для водіїв, щоб вони об'їжджали вулицю Зелену. 

 

Читати також

23.09.2023 Презенти від військових та майстер-класи: у Костополі відбувся благодійний мистецький вікенд

22 вересня до Дня миру і Дня позашкілля працівники та вихованці закладу організували благодійний мистецький вікенд "Діти прагнуть миру". Метою якого було зібрати кошти для купівлі квадрокоптера DJI Mavic 3 для групи Окремого центру спеціальних операцій "Захід" в якій несе службу працівник закладу Дмитро Козоровський. Гості заходу мали можливість долучитися до різноманітних майстер-класів: бісероплетіння, виготовлення фігурок із сіна, паперопластики, розпису гіпсових фігурок, оздоблення імбирних пряників, виготовлення еко-сумок. Кожен міг придбати домашню випічку, напої, сувеніри ручної роботи і презенти від військових. Спільними зусиллями було зібрано близько 25 тисяч гривень.