Рівне Медіа

За вбивство рівнянин проведе наступні 9 років у в`язниці

фото ілюстративне

Засуджено до 9 років позбавлення волі рівнянина, який вчинив умисне вбивство знайомого та викрав його майно.

В результаті належного забезпечення прокуратурою Рівненської області публічного обвинувачення у кримінальному провадженні суд визнав достатніми зібрані органом досудового розслідування докази для винесення обвинувального вироку стосовно 37-річного жителя м.Рівне, який вчинив кримінальні правопорушення, передбачені ст. ст. 115, 185, 357 КК України (умисне вбивство, крадіжка, викрадення особистих документів).  

У суді прокурором-обвинувачем доведено, що у червні 2017 року двоє рівнян виїхали  автомобілем «BMW-520» з обласного центру та зупинились поблизу лісопосадки між селами Здовбиця та ГлинськЗдолбунівського району вирішити суперечку, що виникла між ними на ґрунті неприязних відносин. Конфлікт закінчився для водія авто фатально: пасажир завдав йому 6 ударів ножем y різні частини тіла, від яких той помер, після чого викрав у потерпілого два мобільні телефони, автомобільний відеореєстратор, особисті документи та залишив місце події.

Вину у вчиненому злочині обвинувачений визнав частково.

В ході судового дослідженняматеріалів кримінального провадження на підтвердження вини зловмисника прокурор надавсуду переконливі та беззаперечні докази.

У підсумку Здолбунівський районний суд, надавши ґрунтовну оцінку доводам сторін, визнав чоловіка винним у вчинені вказаних злочинів та призначив покарання у виді 9 років позбавлення волі.

До набрання вироком законної сили обвинувачений перебуватиме під вартою.

Прес-служба прокуратури Рівненської області

Читати також